Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

:smiley: öyle böyyük proje

1 Beğeni

gandırıldık…

1 Beğeni

Bunlar hep böyle anam… Güven olmaz…

1 Beğeni

Ülkemizdeki tüm alanlarda olduğu gibi bugün futbolda da ülkece duygu değişim hız ortalamasının ne kadar yüksek olduğunu anlamış oldum. :joy:

Ülkenin futbolu bile trol :smiley:

https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass

6 TL’ye düştü.

Game pass üyeliği satın alsam ve sonra windows 10 mağazasından forza alsam daha sonra üyeliği iptal etsem sıkıntı çıkar mı acaba :joy:

Sonunda istediğimi yapmak için adım attılar ama… umarım üstesinden gelirler…

2 Beğeni

Boyle bir şey buldum play storeda 2.99 resimler oyuna aitse kaliteli birsey geliyor

1 Beğeni

Bu gamepass hazır fiyatı düşmüşken 1 ay fh4 standart ı bi deneyeyim diyorumda

1. şimdi ben Fh 4 ü kurdum oynadım ama online oynayabiliyormuyum asıl soru bu live gold bilmem ne gerekiyormu pc de xbox taki gibi.
  2. gamepass ı aldıkdan sonra ayın sonu gelmeden iptal etsem 1 aylık süreyi doldurana kadar hakkım varmı…

bu akşam bi demosunu indirecem PC ye bakalım kasma donma yapıyormu diye Fh yi bugüne kadar oynamadım bi denemek istiyorum 1 ay da olsa

Evet oynayabilirsin , bunun için 20 seviye olan yeterlidir.

Hayır , sadece 1 aylık gamepass ücreti olan 5,90 TL ödenmesi yeterli.

Evet 1 aylık süre zarfında oynamana devam edebilirsin.

1 Beğeni

cevap için teşekkürler…

Satın alıp indirmiştim ama sadece 3 uçak açık şekilde veriliyor Infinite Flight Simulator u bilen bilir üyelik sistemi ile çalışıyor diğer uçaklar RFS de aynı şekilde olmuş o açıdan pek beğenmedim yani.

1 Beğeni

@HasanOfke abi bu akşam Ets2Ats yayını olmayacak mı? Cipsimi kolamı hazırladım seni bekliyorum. :joy::joy:

1 Beğeni

İki motoru arıza vermiş olan MD10-30F uçağını sadece sol motoru ile indirmek.

Not: Bu uçağa tek motor yetmiyor. Her şekilde sürekli alçalmaya devam ediyorsunuz.

kanalın başlığına yazmıştım bu hafta sonu hiçbir şeye vakit ayıramadım ama :smiley: çerez merez işlerini abov abov abov yayınına stok yap :smiley:

3 Beğeni

Tamam abi bir sonraki yayına kadar hepsini saklıyorum. :smiley:

1 Beğeni

volvo 850 <3

önden çeker arabaya 300hpden sonrası haram. 200’e kadar sarıyor.

1 Beğeni

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-playstation-4-slim-1-tb-cuh2016b-667970861/detay/

konsolu satıyorum

2 Beğeni

@Emre54 jajjaajjajaj