Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

(bu gönderi silindi)

Bende tam n’oldu bu siteye diyordum :smile: Tahmin ettiğim çıktı :joy:

beyler bende lenovo y5070 notebook var

artık yavaşlamalar oldu en cokta hdd den dolayı oldugunu dunuyorum okuma yazma düşük ve ses yapıyor
ssd alıp takacam geldıgımde ssd hiç almadım fikir edinemedım

şimdi bu iki ssd arasında ki fark nedir acaba

1.ssd
2.ssd

kafama ıkıncı takılan olaysa hepsiburada da 2.ssd fiyatı burda çok çok uçuk gözümden kaçan bir durum mu var

son olarak da sandisk mi yoksa yukardakilerden birimi

bilen kullanan arkadaşlar aydınlatırsa sevinirim…

Bir sorum da direk hdd de bulunan windows bolumu yada c sürücüsünü ssd ye kopyalayabiliyormuyum yoksa sıfır win kurulum mu yapacam

1 Beğeni

sandisk hiç önerilmiyor samsung evolardan birini alabilirsin laptop uçuşa geçer

2 Beğeni

eyvallah hasan sağolasın peki bu samsung 850 pro ile 860 EVO arasında bir fark varmı çünkü gördüğüm kadarıyla yazma ve okuma hızları aynı yoksa başka bir özellik farkı mı var…

seri farkı var ancak 850nin prosu farklıdır elbet bence technopat vs. ya da yabancı sitelerde karşılaştırmalara bak bana ikisi de olur fark etmez

2 Beğeni

burda belki kullananlar vardır diye sordum ama küçük bir araştırmadan sonra belki benim gibi merak edenler vardır diye yazayım dedim…

evo ile pro arasındaki fark arkadaşlar okuma ve yazma ömrü imiş pro da nerdeyse 2 kat fark var ve nand kontrolcüsü algoritması daha hızlı ve güçlendirilmiş az da olsa okuma ve yazma hızı evo ya göre fazla sadece oyun için alacaklara evo mantıklı benım gıbı hem iş hem oyun hemde render için kullanıyorsanuz pro daha cazip…

2 Beğeni

Steam’e, Unreal Engine yapımcısı Epic Games rakip olmaya hazırlanıyor.

Hasan abi böyle bir site kurduğun için çok teşekkür ederiz. Bütün güncel haberlere ulaşabiliyoruz ve yardım konusunda hemen çözüm bulabiliyoruz. Bunun için ben ve bu Simülasyonpark adına sonsuz teşekkür ederiz.

3 Beğeni

Yılın oyunu God Of War secılmıs, hayırlı olsun☺

Yenilmezlerin fragmanı yayınlandı.

4 Beğeni

Arkadaşlar ben DFGT almayı düşünüyorum. Bütçem fazla olmadığı için. Bazı sorularım var.

• Alınır mı? Daha iyi öneriniz var mı?
  • Piyasada sıfır bulabilirmiyim?
  • Fiyatı ortalama kaç TL?
  • Çok sorun çıkarıyormu?

En önemli sorum!

• Bu direksiyonla oynamak için illaki setupunu indirmek gerekiyormu?

Yardım ederseniz beni mutlu edersiniz :slightly_smiling_face:

Manuel vites kullanmayı düşünmüyorsan alınabilir. Piyasada sıfır bulabileceğini zannetmiyorum, temiz-çok yıpranmamış DFGT bulduktan sonra neden alınmasın. Ortalama fiyatları en son 300TL-350TL arasındaydı. 3 sene kullandım herhangi bir sorun çıkartmadı, G29’a geçtiğim için artık kutusunda duruyor.
DFGT’nin bana göre dezavantajı direksiyonu çevirdiğinde verdiği ses biraz yapay.

Setup’ı indirmek gerekiyor ancak bu Logitech direksiyon setup’larını ben hiç çözemedim halen de bir etkisi olup olmadığını anlayamıyorum. Hep oyun içi ayarlarla hassas kurulum yaptım.

1 Beğeni

Arkadaşlar bu sitedeki ürünler sıfırmı? ikinci el mi? Yoksa ikisi karışık mı?
Şu ilanı buldum da.

Sıfır değil, olsa da min. sipariş 25 adet.
Alibaba toptan satış sitesi, perakende ürün bulamazsın.

1 Beğeni

Evet bir fan yapımı modda olsa Aperture Tag çok iyi bir yapım. Bende olsa çoktan bitirmiştim. İnternetten videolarınıda seyrettim. Bu kadar aşağılamayı hak etmiyor! Uğraşıldığı apaçık belli. Uğraşılmamış diyor. :confused: Ve daha 1 saat bile oynamamış!

Ama dediği şeyler konusunda haklı. Oyun tam olarak anlattığı gibi ve sonu da pek yeterli değil. Kat be kat güzel modlar ücretsizken bu modun ücretli olmasını anlamak zaten güç. Ve Portal özel başlığı var bu konu orada tartışılabilir.

1 Beğeni

@HasanOfke abi sen Youtube 100.000 abone plaketini aldın mı?

1 Beğeni

Insurgency’den sonra CS’yi beceremedim. Oysaki Insurgency daha zor. Çoğu ölümüm şeyden oldu: Sağtık nişangah ya Insurgencyde ben gidip M4A1 kullanırken karşıma adam çıkınca sağa tıklıyorum. Sonrası beyaz ekran gerisini hatırlamıyorum :stuck_out_tongue_winking_eye:

Beyler steam kış indirimleri ne zaman başlıyor bilen var mı?