Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Karaağaç ne durumda merak ediyorum, haftaya çıkarım. Hava çok sıcak olmazsa bisikletle dolaşırım. Çukura düşersem haberlerde görürsünüz :sweat_smile:

3 Beğeni

orası daha felakettir :confused:

1 Beğeni

ana site için yakında böyle bir şey açılacak (sade bir sistem)

7 Beğeni

Ben Tekirdağ’da yaşıyorum Edirne’nin yazın gerçekten boğucu bir havası var. Farkı hissedebiliyorum

Bide şu sivrisinekleri yok mu kahretsin

3 Beğeni

Lna gençler az önce Tekirdağ’da mezarlıktan çıktım arabayla, yolda giderken sağıma bir baktım W900, International LoneStar, Mack ve dahası bana baktı birden n’oluyor lan ne işi var burda?

2 Beğeni

images.jpeg-42

6 Beğeni
4 Beğeni
1 Beğeni

Flightradar24’de en çok görüntülenen ve takip edilen 5. uçuş Tosunun geldiği uçak (TK16, Sao Paulo - İstanbul) :rofl: (sol listeye bakın)

Edit; 3. sıraya yükseldi demin

Edit 2; yine 5’e geriledi.

1 Beğeni

Sırf goygoyuna yazdım meraktan. İnsanları dolandırmak bu kadar kolay mı cidden? :smiley: Çok ilginç.
Neyse emniyetten sağlam bir tanıdığıma bildirdim yarından itibaren burnunu tezeğe batırırlar artık :smiley:

Hoca şakir operasyonu cçvbösçdsa

10 Beğeni

maalesef böylelerine çok inanan var ama aynı zamanda memlekette dolandırılmaya müsait o kadar çok insan var ki… ağlanacak halimize gülüyoruz :slight_smile:

5 Beğeni

Mod paylaşım için mi?

O da var ama değil

1 Beğeni

Aklıma Ahmet Çakar’ın “Hacı Ahmet Çakar Sabunları” geldi.

Ahmet Çakar “Gençler banyo yaparken beni düşünsün” demişti shshsjsjjsjsjsjsjs

1 Beğeni

bu adamı izlemenizi tavsiye ediyorum. gerçekten anlatım tekniği çok iyi. markaların arka planlarıyla ilgili güzel bilgiler veriyor. belki iş kurmak istediğinizde bu tip şeylerden ilham alabilirsiniz.

6 Beğeni

@BabyYoda

6 Beğeni

:smiley:

8 Beğeni

ULTRA EPİK Ü ANI :no_mouth:

3 Beğeni

Aklina ve samimiyetine hayranim antalyali zilli öküz, bu ekosistemde ve faunada gücü ve enerjiyi simgeleyen hayvan kalmamisti gercekten girisimcilik ok ama otorite yoz olunca sonuc kacinilmaz :+1:
Baska bir ornek;

8 Beğeni