Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

BF-6 trailerinde Kickstart my Heart hmmmmmm Ka-50, V-22, hovercraft, little bird, F-35, SU-57

2 Beğeni

Yalnız lumen cinsinin ne kadar önemli olduğunu, biz bu oyunu görüyoruz fakat dx 12/pbr geldikten sonra daha iyi anlaşılır olduğunu düşünüyorum.

Çanakkale Otoyolunun Kınalı-Gelibolu arası sizce 3 şerit mi olur yoksa 4 şerit mi? Ben 3 diyorum ama sormak istedim. Sallayacak arkadaşlar salladıklarını belirtirlerse bilgi karmaşası yaşanmaz, harita yapımında kullanınacak bu bilgi. Bilgisi olan varsa buyursun yoruma;

Buldum internetten. 3+3 klasik şekilde yapılacakmış;

1. Kesim otoyol toplam uzunluğu Km: 277+599 olup;
 - İstanbul İli, Silivri İlçesi,
 - Tekirdağ İli, Marmara Ereğlisi, Çorlu, Süleymanpaşa ve Malkara İlçesi
 - Çanakale İli, Gelibolu, Lâpseki, Çan, ve Yenice İlçesi
 - Balıkesir İli, Balya ve Merkez İlçesi sınırlarından geçmekte.

Yapılacak 1.ve 2. kesim otoyol, yap-işlet-devret modeli kapsamında yapılacak.
Proje güzergahı 3 gidiş-3 geliş olmak üzere toplam 6 şerit olarak planlanıyor.

Kaynak; Çanakkale 1915 Köprüsü'nün güzergahı belli oldu - Bloomberg HT

1 Beğeni
4 Beğeni

unreal engine 5’in de ana konusu olacak başka çare yok :smiley: ama bana kitlemeyin

2 Beğeni

Hicbir guncellemede evde olamamak :frowning_face:

12 Beğeni

Meslek bununla ilgiliyse boşver hocam güncellemeyi, dünyanın en güzel ofisi. Best view. :smiley:

5 Beğeni

Şanslısın valla hocam şimdi o kokpitte olup bulutların arasına dalmak vardı… :slight_smile:

2 Beğeni

Pilotluk sanal malesef ic mimarim guzel anadolunun heryerindeyiz😉

5 Beğeni

Olsun o da güzel

3 Beğeni

Uçuş nereye? Gerçi indiniz galiba.

2 Beğeni

Süper görüntü, tek problem bunun hiç yaşanmamış oluşu.

Ama videoyu güzel düzenlemişler oyunu bilmesem ben de yerdim.

Edit 2; videoyu paylaşan kanalın banner’ında 500 metrelik war thunder logosu varmış şimdi gördüm… :laughing:

4 Beğeni

Antep dostum :wink: baklava isteyen :upside_down_face:

3 Beğeni

Arkadaşlar normalde bu forumda korsan konuşulması yasak ama bir şeyi merak ediyorum. Korsan ets2 ats convoy çalıştırabilen var mı deneyen oldu mu daha önce ? veyahut çalışır mı ? ilerleyen dönemlerde korsancılar bunu yapabilirler mi ?

(Sadece meraken soruyorum yoksa her iki oyunda full dlcli haliyle bende var zaten.)

Bir tane sitede şöyle bir şey gördüm;

1 Beğeni

Saygısızlık ya onca emek var, hâlâ torentle ets,ats indiren var çok yazık…

7 Beğeni

ağ üzerinden oturum açılamadığı sürece korsan oyunların konvoylara girmesi mümkün değil diye düşünüyorum
(bknz örn: internet kafede nasıl nfs:u2 lan ile arkadaşlarımızla oynayabiliyosak ets2 de ağ üzerinden oynama özelliği olmadıkça bunun mümkün olduğunu sanmıyorum)

2 Beğeni

Aynen hamachi kullanarakta başka yerdende oynayabilirler ama scsnin bunu yapacağına ihtimal vermiyorum.

1 Beğeni

Bence imkansız Zaten ets2nin temeli steame dayanıyor
Dlcler,(bu convoyda kısmen),wot eventlerinden gelen itemler falan hep steamle ilgili.Bu sebepten epice gelmesi bile mümkün değil.Birde böyle oyunlar zaten korsansa mp oynatmaz genelde.Farming seriside öyle mesela mpye tıkladığında oyun çöker.
Durumunuz cidden olmayabilir ama 9,75tl çok büyük bir değil.Dlc probleminide çözdüler.Yani sadece ana oyun lazım.
Benim gibi zamanında ana oyun 9,75ken gidip 5 liraya korsan cdsi almayın yeter.:smiley:

4 Beğeni

aynen o şekil anca olur ama lan özelliğini getirmesini bende düşünmüyorum lan ile oynamaya gerek yok steam üzerinden kurulması en sağlıklı ve güvenilir şey (en azından korsan oyun meselesinin önüne engel koyarlar bu sayede)

3 Beğeni