Cafe Simülasyon - Sohbet, Muhabbet, Geyik, Gündem

Epic Games Cadılar Bayramı indirimleri başladı.

https://www.epicgames.com/store/tr/discover/halloween-sale

gözleri aydın :smiley: tabi oynayabilecek pcleri varsa :smiley:

3 Beğeni

Bi Tulpar alayım dedim para biriktirdim alacağım gün stoklar tükendi. Neyse sonra dedik en azından parası dursun gelince alırız ne para yerinde durdu ne de laptop alamadım şimdi para yok ön sipariş açılmış hay awk ya…

6 Beğeni

hep öyle olur zaten.

Oyun için alacaksan laptop almanı gücü ne olursa olsun kesinlikle tavsiye etmiyorum masaüstü her zaman en iyisi.

Oyun için değil. Masaüstü sistem de zaten geçen yıl toplamıştım.

İşim gereği sürekli il dışındayım çalıştığım şirketin işleri de dahil ayrıca freelance olarak aldığım işleri de yapabileceğim bir platform gerekiyor ve bu işler de ortalama ya da altı platformları çöktürecek ağır işler. Diğerlerine göre Monster daha hesaplı. E zaten arada git gel olacağı için de taşınabilir olması gerekiyor benim için. Diğerlerine göre en hesaplısı Monster yani tutup rtxli bir laptopa 15-20 bin küsür ödemek mantıklı olmuyor.

1 Beğeni

Taşınabilir olması işin içinde iyi olur ben sadece oyun için alıyorsun diye düşündüm 15 20 binlik laptop a gerek yok bana denk gelirsede tavsiye de bulunurum.

1 Beğeni

Monster’da şu sıralar böyle bir problem var, ön siparişe az sayıda açıyorlar ki onlar da 10 iş gününde geliyor :smiley:

2 Beğeni

Bu sitenin ismi nedir ?

Bende monster gamepad alacaktım stokta yoktu stok gelince 100 tl zamlı aldım

Garibanın yüzü gülür mü

1 Beğeni

Valla sorma :smiley: Ben geçen sefer baktığımda Tulpar’ın fiyatı 10 bin 800 TL falandı şu an 11 bin 799 TL

Garibanın yüzü gülmür hele ki Türkiye şartlarında hiç gülmür :smiley:

2 Beğeni

image

Sen milyar milyon sen…

10 Beğeni

Ucuzmuş sepete ekleyelim hemen :rofl:

1 Beğeni

Diyecek bir şey bulamıyorum

1 Beğeni

Crack watch. Dün çöktü rdr 2 den dolayı. :slight_smile:

1 Beğeni

millet indiriyor seed eden yok, hadi bizim şartlar malum diye upload hıznı 5kb yapıyoruz elin Roman ve Bulgarı bile kısmış.

Windows Sonic kullanan var mı? Ben iki gündür kullanıyorum. Oyunlardaki sesler bir güzelleşti sanki. Ya da bana öyle geldi bilemem. Kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini almak isterim.
Denemek isteyenler ise “Görev çubuğundaki ses simgesine sağ tıklayıp Uzamsal Ses>Kulaklıklar için windows sonic’e tıklasınlar.”
Benim gibi ilk defa deneyen arkadaşlarında görüşlerini bekliyorum.

Hepsiburada ya baktın mı orda var

Sanal surround anlamında Pubg gibi oyunlarda performansı güzel, fakat her oyuna giriş çıkışta açıp kapatmak gerekiyor ki Müzik dinlerken Bas sesler arkaplanda kalmasın. Sesleri aşırı tizleştiriyor. Sürekli kapat aç yapmaktansa, kullanmıyorum. :smile: (Arctis 3 kullanıyorum)

Baktım da gerek yok önümüzdeki günlerde ön sipariş vereceğim

1 Beğeni