Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

belki birkaç güne başlatırım da oyunun çıkması lazım aslında

13 Haziran Akşam 20:00 gibi çıkışını gerçekleştirecek!

1 Beğeni

@HasanOfke abi. Senden güzel bir bayram hediyesi bekliyorum. :grin::grin:

:smiley: mevzu yarın da devam edecek anlaşılan

1 Beğeni

Çifte kumrular … neyse :smiley:

1 Beğeni

Fiyatı 60 tl nin üstünde olur mu acaba ? :thinking:

bilmiyorum sordum ama söylemediler farklı bir fiyat olacak da 60tlye geçmesi mümkün değil çıktığında göreceğiz
müthiş bir tanıtım dönüyor tr dahil buna yok etmek istemezler oyun dandik gibi görünse de oynanabilir düzeyde ve multiplayer var

3 Beğeni

Böyle videolara arkadaş arasında AMIK videolar diyoruz :slight_smile:

1 Beğeni

bi kıvılcım

bu hayatta hiçbir yere gelememiş vasıfsız bir adamın (dicem kaldıramıcak) kendi dediğini kendisinin bile anlayamadığı batı özentiliği ile bir yerlere gelmeye çabası ama bu beyin ve söylemlerle AMIK video yapar anca!!!

Bu AMIK ın zoru ne simulasyoncular ile ???

Oralet Birlik yollarda! MAN Lion’s City otobüsünü yeni güzergahlarda deniyoruz. Bus Simulator 18 multiplayer özelliğiyle 13 Haziran’da çıkacak. Şoförler; HasanOfke, Welox, Aguss…

1 Beğeni

Abi Man isteyen abi hayrına aramızda para toplayıp bir Man alalım ya.

evet tarih olarak ayın 13 ne gelmiş bulunmaktayız bakalım bus simulator 18 istenilen şekilde ve fiyatta çıkış yapacakmı…

Ben izlediğim kadarıyla oyunu oldukça beğendim, 50-60 Tl fazlasıyla hak ediceğini düşünüyorum, çıkar çıkmaz satın alıcağım, sadece o yağmur efekti bile başlı başına satın almaya değecek bir sebep bence :slight_smile:

3 Beğeni

50-60 olsa güzel olur daha yüksek bi fiyat derler gibi

Fiyatı ne kadar olacak acaba tahmini olarak bilginiz varmı

oyun akşam 20.00’de çıkacak fiyatı o zaman öğreneceğiz +++ oyun Denuvo ile korunuyor :smiley:

Trailer vid3osu