Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Tanıtım güzel olmuş :+1: Geri sayım bitti, beklenen gün geldi. Büyük heyecan içindeler :smiley: Fiyatı çok merak ediyorum, inşallah iyi bir güzellik yaparlar.

Ya bazı şeyler işte göze batınca güzel özelliklerdeinde bir mantığı kalmıyor ama videoyu izleyince albenisi artıyor daha doğrusu mp kurtarıyor işin ucundan… fiyat belirleyecek satışları öyle gözüküyor.

Oralet Birlik dayanışması… Bus Simulator 18’in orman mahallesinde Citaro yolda kalıyor Oraletçiler kurtarmaya çalışıyor. Oyun 13 Haziran akşamı çıkıyor.

Bunun mantığını anlayamadım, tam olarak ne ise yarıyor?
Aşağı kısımda bastığımız tuşlar…

para üstü veriyorsun :smiley:

Otobüste para üstü ??? :joy: Baya iyimiş

Bu arada canlı yayında çıkışı kutluyorlar .

Bus Simulator 18 Steam’de Çıktı!
Multiplayer, genişletilmiş modlama, yeni oyun motoru ve Türkçe dil desteğiyle yayınlandı.

57 TL güzel fiyat denuvo,multiplayer parası bu :smiley:

Bize 2.9 gb güncelleme geldi. Bilinen sorunların çözüldüğünü varsayıyorum girip bakacağım. LEVEL incelemesini de tamamlarız bayramda :slight_smile:
DLC’ler henüz duyurulmadı neler yapılacak yol haritası nedir açıklanır bekleyin.
Çok pahalı değil kimseye kızma hakkınız yok gidin devleti yönetenlere kızın saçmalamayın yani ekonomisi bitmiş bir ülkede yaşıyorsunuz :smiley:

3 Beğeni

Ne desem bilemedim , daha doğrusu kime ne diyim :smile:
Neyse çekiliş bana çıkacak no prob komşu :joy:

ben bi sefer atayım para lazım doğalgazlı iveco alacam ve diğer bölgeyi açacam

2 Beğeni

Makul fiyat,resmi Türkçe dil desteği daha ne olsun :slight_smile: Herkese iyi seferler :slight_smile:

2 Beğeni

Eveet oyunumuz çıktı herkese hayırlı olsun fiyat Multiplayer farkı için biraz yüksek olsada oyunu aldım hadi bakalım vardiya başlasın iyi oyunlar herkese.

Dolar olmuş 4.62 fiyat normal geliyor

1 Beğeni

şöför nebahat abla 2.seferide bitirdi

1 Beğeni

Oyun ile ilgili goruslerini merak ediyorum volkan abi :slightly_smiling_face:

herşey ortada grafik olsun oynanış olsun,zevk veriyormu? veriyor gerisi fasafiso :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

İlginç bir yorum :smiley: neyse zevkler renkler tartışılmaz tabi :smile:

Mümkünse bir oyun hakkında sorunları dile getirirken düzgün belirtelim sonra dalga geçilecek hale düşersiniz. Kötü de olsa düzgünce… Bir de burada gelip tehditvari söylemlerde bulunmak olayı daha da çirkinleştirir tamam ben yanlış yaptım özür dilerim. :slight_smile:
Her oyunda aynı Steam incelemeleri :smiley: “inceleme” başlığı altında sallamasyon yorumlar yapmaya izin vermemeli. Ha bide İzmir’de değilim hayırdır? :smiley: Dövmeye mi geleceksin? Bu kadar düştünüz?

şu an almanlar

1 Beğeni

heyyy hasan sen kimsinnn,bayram öncesi ugraştın şeye bak.

bu arada yazdıklarını görmüyor.:joy: