Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

İşçiler çıktı. 2 tane aldım 2 otobüsü verdim ve onları şimdi trafikte gördüm yolcu alıyorlardı :smiley:
hedef diğer bölgeyi açmak tabii şimdi 4 kişi gireceğiz yine kayıt alırız
+++ olarak direksiyon ayarını yaptım kullanıyorum pek keyif vermiyor geçen oyunda olduğu gibi yani :frowning:

2 Beğeni

Hayırlısı olsun abi. Kazasız belasız. Şirket açılışını ne zaman yapıyoruz?

Hasan kardeşim tanıtım ve ilk izlenim için teşekkürler Oyun yakıyor eksiklerini giderirlerse iş yapar diyorum Yağmur ve rüzgar efekleri çok güzel dış ortam kalitesi güzel hadi bakalım 13 haziran a az kaldı Astragon dan güzel bir başarı bekliyorum.

Videoyu izledim de multiplayer baya eğlenceli gözüküyor. Modlama desteği ile beraber gerçekçi fizikler,ses efektleri falan da olursa harbiden efsane olur.

1 Beğeni

Yeni bölgeyi açtım ama daha başladım. Yarın 2. bölüm yayınlanacak multiplayer için gece vardiyasını yapmıştık. Direksiyon olayını göstermek istiyorum da gerçekten keyifsiz ve yeni bölgeyi açmak için birkaç defa aynı yerden yaptım çok sıkıldım sürüşü yüzünden :frowning: ZOR DEĞİL DAHA İYİ SÜRÜŞ FİZİKLERİ EKLEMEK GELİŞTİRMEK ANLAYAMIYORUM… AMAÇ NE?

Çoğu kişi de sırf multiplayer yüzünden satın alacak. Öyle ya da böyle yeni çıkan bir otobüs simülasyonu işte henüz tam olarak herhangi bir oyuna doyulamadığından kullanılıyoruz.

ECS’nin çıkışını ve olacakları siz düşünün işte… yıkılır buralar :smiley:

mp için alacak çok kişi var ama akıllarına ilk önce performans(fps) geliyor ne alemde olacak???

2 Beğeni

Multiplayer oynarken FPS düşüyor ister istemez.

Yeni video

1 Beğeni

bu simulasyon oyunu tam olarak nezaman çıkış yapacak ve fiyatı nekadar olur TL olarak.

13 haziran çıkış tarihi diye biliyorum fakat sanırım şuanlık net bi fiyat yok

Oyunda ilk verilen otobüs çok hoşuma gitti

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2096276157310634&id=1553273031610952
MAN’ın trailer videosu yayınlandı. Ah ah modelleme güzel olsaydı the busta olduğu gibi güzel olabilirdi her şey neyse The BUS beklemeye devam belki o beklentileri karşılar :confused:

Bus Simulator 18 incelemesi LEVEL dergisi Temmuz sayısında olacak :smiley:

1 Beğeni

haftaya 13. çarşamba yollardayız :skull:

Bus Simulator 18’in Çoklu Oyuncu Videosu ile Eşsiz Tecrübeler Açığa Çıktı!

zorunlu bülten :smiley:

2 Beğeni

Tanıtım videosu çok amatörce olmuş sanarsın uçak sürüyolar sağa sola yatmalar :smiley: ve sürekli eğleniyormuş gibi havalar felan simulasyon bu abi ne gerek var bu kadar kasmaya :slight_smile:

Alacaklar varsa söyleyin bizde alalım multiplayer oynarız

Türkçe tweet attırmışlar :smiley:
oaba

3 Beğeni

Bus Simulator 18 - Bir otobüs dolusu yeni ve gelişmiş içerik

1 Beğeni

Elimde çekiliş yapmak için 1 key var sadece burada dağıtacam dışarıda paylaşmaya gerek yok takip eden kazansın :slight_smile:

8 Beğeni

ne zaman çekiliş ?