Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

Farkı görüyorsunuz anlatmaya gerek yok

2 Beğeni

eski oyundaki kokpitler göstermelikti aynı altyapı üzerine yamuk yumuk modeller uydurulmuştu bunda da ilerleme olsa tatmin ez ama fark güzel
Eyyy Mercedes sen ECS’ye lisans verme de görelim sonra seni!!!

2 Beğeni

@HasanOfke ilk bakış yapıyor bakamnı tavsiye ederim

rezalet… klavye ile çok sırıtmış direksiyonla yine eski oyundaki gibi olacak :frowning:

Fren yapınca felan pat duruyor sürüş felan berbat

Eski oyun kokusu var. Videoda görüldüğü gibi sürüş kötü, hissiyat yok fakat özellikler, çevre, atmosfer vs. güzel. Elde bu olacak, idare edeceğiz artık…

Valla idare edilecek gibi durmuyor oyun da amaç zaten sürüş zevk vermedikten sonra hissiyat yoksa niye oynansın ?

göndereceklermiş de astragon yabancı kanallara ayrıcalık tanıyor bunu hep yapıyor anlayamıyorum aşamadı bir türlü ben daha çok tmlnin yeni oyununun betasını merak etmeye başladım

derken keyler geldi :smiley: yalnız biz multiplayer çekicez söylemiştim ona göre gönderdi

patron maaş yok bari key ateşle :kissing_heart:

bende isterim ama haa :blush:

Performans hoşuma gitti. Ama çok tüketiyor orası ayrı otobüs sürüşü az farklı ama genele baktığımızda bir önceki oyunu görüyoruz. Otobüs modeli, trafik modeller ve genel renk paleti rahatsız ediyor. Otobüs fonksiyonları zaten arttırılmış.

2 Beğeni

Direksiyona ışık vurunca benim geleceğimden daha parlak oluyor :smiley: Işık vurmamış hali ama :+1: güzel gözüküyor.

1 Beğeni

aynalar sıkıntı var simülasyonu yapamamışlar
yine yazayım otobüs modeli ve diğer trafik araç modelleri o kadar kötü ki bakmak istemiyorum
şehir tasarımı ve oyunun diğer öğelerine hiç yakışmıyorlar yazık…
performans için çok düşük poligonlu kalitesiz ayrıntısız model kullanmak çözüm gibi gelebilir ama kimse bunu istemiyor
7 yaşındaki çocuk için oyun yapılmasın
neyse nasılsa şakşakçılar sanki hiçbir şey yokmuş gibi aptal aptal oynamaya devam edecek :slight_smile:

3 Beğeni

Not: Bilinen bir sürü sorun zaten var. Çıkana kadar birkaç güncelleme ile bazı şeyler iyileştirilecek, düzeltilecek. Ondan sonra yine büyük güncellemeler alacak. Ama önizleme ile tam sürüm arasında genel anlamda fikir değiştirecek pek bir şey yok. 1 hafta önceki fikirlerim hala geçerli. SADECE FİRMAYI SEVİYORUM TAKDİR EDİYORUM AMA ARKADAŞIM DAHA İYİSİNİ İSTİYORUZ SENDEN LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN EĞER OKUYORSAN BURAYI LÜTFEN :smiley:

4 Beğeni

şükür tekerlekler tükürükten değil

multiplayer oturumu başlattık 2 kişilik birazdan 4 kişi dalacaz da iyimiş lan :smiley: eğlenceli pek böyle sorunu yok ve multiplayer ile şirket yönetimi + oturumu iyi yapmışlar yani adam düşmüyor her defasında yeniden başlatmak çağırmak zorunda kalmıyon rotaları herkes oluşturuyor yetki veriyorsun vs. iyi yani

1 Beğeni

yağmurlu havada yine güzel

1 Beğeni

MP için alasim var ya ama bilemedim şimdi