Bus Simulator 18 "Multiplayer Otobüs Simülasyonu" - Ana Konu

yazdıklarımı sabitleyin frenbusan yandan yemişi olacak videolarda aynalar gozukmuyor nette değil kabin içi çok b.k sadece şehirler güzel olmuş yine çok dandik gözüküyor demedi demeyin boşa bekliyorsunuz bence hiç uğraşmayın videolarını izleyerek netinizi harcamanıza değmez yine bir hüsran olacak scs’nin ekmeğine bal sürüyorlar resmen buda kötü olacak herkes ecs ye yönelecek artık başka çare olmayaınca herkes artık ecs bekleyecek son umut scs olacak km ne der bu konu hakkında ama bana göre para bile verilmez

2018’de oyun çıkarıyorsun yaptığın oyunda otobüsün içine bak ya bir şey demiyorum bu görüntünün aynısı on the road’da vardı yani anlatmaya gerek yok görüyorsunuz

modellerin çocuksu çin malı gibi durması için çok efor sarf ediyorlar çok saçma aşırı saçma yazık gül gibi oyun otobüs modeline bak allahım

Oynanistaki otobüslerin direksiyonu daireden çok yumurta ( geoit) şeklinde olmuş :smiley:
Neyse bu video ortaya döktü bazı şeyleri , yine hüsran…

çıldırmışlar planlanandan bir hafta önce çıkış yapacakmış :smiley: 13 haziranda çıkacak

Hemen çıkartayımda bitsin gitsin kafası gibi ilginç dünkü videodan sonra …

Bus Simulator 18’in Erken Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Videosu!
Bu sefer erteleme değil erkene çekme açıklaması geldi. Simülasyon oyunları dünyasında şaşırmaya devam ediyoruz.

https://www.simulasyonturk.com/bus-simulator-18in-erken-cikis-tarihi-ve-yeni-oynanis-videosu/

1 Beğeni

Bilmiyorum erken konuşmak istemiyorum da Reddit vs takip ediyorum bir taraftan Environment kısmına bir şey demiyorum da Otobüs biraz sallantılı gibi modelleme olarak sen zaten ambargo felan olmazsa videoları paylaşırsın bakarız @HasanOfke

Resimlerde hata yoksa şayet otobüs içi görüntüler beklentiyi yıkıyor Yinede bekliyorum çıksın bir inceleyelim ona göre para verip alırız Fernbus gibi veto yerse benden çok yazık olacak bekleyip göreceğiz.

Tamam etraf güzel ama… :smiley:

oyunda çok farklık varlıklar-assets var harita modlamasında iş görecek türden yani tek merak ettiğim olaylar bunlar zaten
eğer sınırlar yoksa araç fiziklerine bile müdahale yapılır çünkü aşırı saçma duruyor sinir krizi geçiricem videoda

1 Beğeni

Işte limandan bir kesit falan…

MAN Lion´s City CNG

1 Beğeni

Doğalgaz ile çalışan iveco…

Iç kısmı…

yerler kirli gibi koltuk kaplamaları da berbat her anlamda model saçma off

1 Beğeni

modelin omsi2 versiyonu da çok çirkin

İlk oyundaki araç üzerinde renk değişimi, desenler, reklam alanları tamamen aynı şekilde bunda da var. Oyun motoru değişimi bazı şeyleri değiştirebiliyor ama bunda hiçbir şey yok. Tam iki hafta sonra oynayacağız.