BM Logistics "International Transport Services"

Üsteki küçük ışıkların linkini atarmısın ? gecen görmüştüm araştırdım ama bulamamıştım

Ben katilmak istiyom nasil katilabilirim ilk ne yapmam gerekiyor ?

@Tugrul_Canoglu

1 Beğeni

trucksbook uye olamıyom steam hesabına gırıs yapamıyor

başvuruyu nerde yapıyoruz?

Verdiği hata nedir?

Merhaba konunun en basinda bakarsaniz sayfalarin linkleri var ve trucksbook sirket sayfasinda basvru gondermeniz lazim tabj uye olup steam olayini cozduyseniz basvurunuzu trucksbookda sirkete yapin

Simdi gordum ahmetglc zaten yeri gostermis ayni yerden uye olmaniz lazim bu kadar basit aslinda

baskanim megaliner 1.32ye guncellenince skini ona uyarlarmisiniz tirlarim hazir lowdeck yaptim birde scania disindaki skinler olmuyor dorse ve scania oluyor diyerlerinde template bile yok disardan tirin kabinini goruyon

merhaba blackmoon teamspear dıye bısı var onu verıp bılgısayarıma bakıp yapabılırmısınız ben yapamıcak gıbıyım :confused: uye bıle olamıyom truckbook gırıs yaparken Google hesabıyla gırıs yapıyom gırmıyo ? yardım edermısınız Steam hesabınız herkese açık değil ise işleminiz gerçekleşmeyecektir. Başarılı bir şekilde kayıt olmak için hesap görünürlüğünü herkese açık olarak ayarlamanız gerekir. bu çıkıyor ?

Bu E-posta ile ilişkili hesap mevcut değil. dıyor

@Tugrul_Canoglu trucksbook gırısınde google hesabı neden kullanıyorsunuz ben onu anlamadım
Registration | TrucksBook burda kaydola tıklıyorsunuz ve steam hesabına gecıyor steam hesabınıza gırıyorsunuz hepsı bu kadar kayıt olmak ıcın steam herkese acık olmalı steam gırıp profıl sayfanızdan profıl duzenleye gırıp ordandan gızlılık ayarlarında bulunan her maddeyı herkese acık yap kaydet sonra yıne kayıt olmayı dene

@200BasanTofas oyuna orjınal sekılde gelırse eger sayet ısterım duzenlerız ama mod olarak dıyorsan guncenlenmeyı bılmıyorum yaparmıyız

@gampue hocam sıstem duzelmıs sızın sonunda ne yaptınız acaba duzeldı en azından yapamayan varsa bılgı olsun onlarada

hocam tesekkurler anlattığın ıcın gızlılık kapalımıs ındırdım guncelledım trucksbook tamamdır eyvallah

mevcut olan profilde oynadigimda olmuyor bende yeni bir profil actim ve oradan yapabildigim kadariyla yapiyorum.

arakadaslar bır cok kısı su mod nedır su nedır lınk verırmısın falan dıyor gercekten hangı mod hangısının artık bılmıyorum bır cogu 1.32 degıl yanı 1.30 dan kalan bıle var ama tavsıye edebılecegım modlardan bır tanesı grafıkler ıcın olan modlar ETS 2 Nasıl Daha Gerçekçi Oynanabilir? - blackmoon tarafından #71 burda acıklamasıını yapmıstım zaten ıkıncısı anımated gates ( Animated gates in companies v4.1 [Schumi] [1.45] - SCS Software) bu butun sırketlerın tamırhanelerın falan kapısını anımasyonlu acılıp kapanmasını saglıyor oyle tak dıye gırıp cıkma yapamıyor kapının acılmasını beklemek zorundasınız yanı…

bunlarda benım kullandıklarım acık olanlar yanı ısımlerınını google amcaya sorup bulabılırsınız

bende suan olanlar tabı yesıl olanlara bakın

hocam benım suan 1,32 beta da calısmaz dımı oluyormu yoksa 1,31 kullanmak zorundamıyım

hocam sayfada bıraz yukarlara cıksan aslında her sorunun cevabı var bız zaten cogumuz betada oynuyoruz ksıısel dorsemız var oda betada geldı yanı 1.32 beta da normal her sey

baskanim mod olarak diodum eger yapmıcaksanız sadece tırı halledip girebilirmiyim tır boyalı dorse boyasız cunku ben megaliner olmadan yapamıyorum :grinning: dlcyide alamicam gibi gozukuyor

1.32 yee uyarlandimi sablon varsa deneriz