BM Logistics "International Transport Services"

sagolun baskanim :point_right: baskan siz olmasaniz ben napacam ?

merhaba ben yeni geldim aranıza katılmak istiyorum

1 Beğeni

şirkete megaliner dorse alım anlaşmaları için başkanımızı krone’nin merkezi olan emslanda götürüyorum :joy:

FLATBED DORSE ile seferler başladığında sürmeye hazır bir tırım ve dorsem var
Bu araçta megalineri bekliyor
ve buda öyle
Mercedes Actros MP3 Reworked v4.0 [Schumi] [1.45] - SCS Software :point_left: MP3 MERCEDES MODU
Mercedes Actros MP4 Reworked v3.1.1 [Schumi] [1.45] - SCS Software :point_left: MERCEDES MP4 MODU
Daf XF Euro 6 Reworked v4.4 [Schumi] [1.45] - SCS Software :point_left: DAF XF E6 MODU
https://www.worldoftruckstr.com/ets-2-ford-transit-panelvan-minibus-mod/ :point_left: TRANSIT MK6 MODU

Tir modlarina alcak sasi modu ayri
schumis truck lowdeck miydi neydi

Hoşgeldin Ali önce bu linkteki siteye üye olup şirketimize başvurucaksın kabul edilince skinler sana bu site üzerinden mesajla yollanacak şimdiden hayırlı işler

Sanal şirkete katılanlar çeşitli oyunlarda yine farklı isimlerle organize olabilirler. Şu roleplay mantığını biraz yaygınlaştıralım. Ama diğerlerinde böyle sistemler pek yok. FS serisinde çeşitli modlarda var.

1 Beğeni

cümletten selamın aleyküm trucksbook tan başvuru yaptım başvuru kabul edilirse sonra neler yapmam gerek yardımcı olunursa sevinirim

Haklisin aslinda olabilir ama vakit sınırı var iste cok fazla kimse ilgilenemiyor bunda bile yarisindan cogu kayit oldu sadece 10 kisi ya suruyor ya surmuyor zaten onun icin de duzenleme getirmemiz lazim ve bir sureklilik olmasi gerek yani her gun girilmez ama hafta da 2 3 aktif olmasi lazim falan filan bu ara is guc cok buraya bakamiyorum ama oncelikle bazi seylerin duzelmesi lazim

@ali1997 aramiza hosgeldin link mesajda bu arada suruslerde 100 km hizi gecmeyelim lutfen

deneme amaclı bakacaz bızım boyamalar senın gosterdıgın çekici modlarında cıkıyor mu peki önemli olan o cunku her seyı modllara uyarlayamayız

bazı sacma seylerden dolayı pc ye format atmak zorunda kaldım ve save dosyası yedegını almayı unuttum :smiley: her seye sıfırdan basladım ılk tırımı aldım ama şirket boyamasını yapamadık hıghroof da var sadece seviye 10 olmam lazım yukseltebılmem ıcın daha 6 yız :smiley: ilk tırı borc harc aldım tabı 10 ıs kadar dısarda calıstım dorseyıde cıft dıngıl perdelı alabıldım ılerıkı donemlerde ınsallah tekrar eskı gunlerıme gelecem sırket sahıbı olsakda bızde calısanız sonucta olmayınca olmuyor :smile::joy:

3 Beğeni

skinler o modlarda Çıkıyor çıkmasınada benim modlu veya modsuz scania (ki ondada lord çalışmıyor) ve dorseler dışında hiçbir skin çalışmıyor. dışardan bakıp kabinini görüyorum tırın, bu sorunun benle alakalı oldugunun farkındayım skinleri kullanmaya başladığımda yeni hesap açmıştım ve onlardan başka hiç mod yoktu ama çalışmadılar işte

megalinerin 1.32 daha cıkmadı bekliyorum çıkınca yazarım başkanım

selamı aleykum premıum almam gerekıyomu güzel mıdır? sızlerı yolda görebılıyomuyuz?

Hayır yolda görmüyorsun premium sürüme hiç gerek yok orası şirket sahipleri için

3 Beğeni

patron şuan danimarka’ya geldim bizim şirket dahil tüm şirketlere baktım benim garajın olduğu yere yük bulamadım bende çektim aracı bizim şirkete yük için sıra bekliyorum hazır gelmişken de bir foto alayım dedim
benim scania da ağır bakım’a soktum onun işi bitene kadar bendede bayağı para birikmiş yedek olsun diye daf xf 105 aldım ve modifiye ettim
şuan danimarka alborg’teyim

3 Beğeni

@blackmoon hocam yeni araç anlaşmaları varmı yakın zamanda
mesela
iveco
renault
man
gibi

Malesef hocam sirket icin anlasmalar bu araclarda suanlik sadece ileriki donemlerde bakacaz olma ihtimali de var

2 Beğeni

Hocam maalesef Blackmoon olarak o şirketlerle anlaşmamız bulunmamaktadır. İleriki zamanlarda müdürümüz @blackmoon ile bu konuyla ilgili müzakereler yapılacaktır. Hayırlı işler bol kazançlar. @Yusuf65

@Burak34 @blackmoon
Hocam bende ileriki zamanlar için sormuştum onu olacakmı diye
Ha bu arada sagolun sizlerede hayırlı işler bol kazançlar dilerim

1 Beğeni

Merhabalar ayrılmak istiyorum engelimden dolayı yapamıyorum

Sirket ile iliskiniz iki tarafli olarak fesh edilmistir iyi gunler