BM Logistics "International Transport Services"

bugun sıfırdan basladıgım profılde ılk aracımla depo bıtırdık :smiley: son ıste range 730 km yazıyordu yavas sabıt hızlarla yormadan seyruseferımı yaptım ve 983 km gıttım hatta 46 km daha vardı 1000 yapardım ya cok hosuma gıttı gercek araba kullanırmıs hıssıyatı yarattı gercekte uzun yolda sıkıldıgım ıcın genelde ekranda kalan km ye bakar cruise control de onu arttırmaya calsırım:D sevıye 10 az kaldı şirket boyamasını ınsallah gıydırcez yakısıklıya

2 Beğeni

sürücü arkadaslar lütfen steamden gruba katılalım

2 Beğeni

Hocam gösterge modu kullanıyorsunuz değilmi ?

Kullaniyorum hocam ama dijitale daha gecemedigim icin asil degisiklik onda cunku

2 Beğeni

bakım yapıldı işe başlıyorum :smile:

3 Beğeni

Hayirli isler bol kazanclar :slight_smile:

2 Beğeni

arac yenı ama ılk dorsemın oldugu sehre gıttım eskılerı yad etmek ıcın taktım sefere cıkıyorum gercı baya bakımsız ve pas ıcınde kalmıs ama olsun az yuk cekmedık yaslı kurtla…

6 Beğeni

sirket icin actigim temiz profilde 15.000 km yol almış bulunmaktayım 1.000i transit modu gerisi normal yuk taşıdım

2 Beğeni

Sabahın erken saatlerinde yükümüzü yükledik, yola çıkmaya hazırız Saat 05:00

4,5 saat yol gittikten sonra yakıt ve ufak bir kahvaltı için istasyona yanaştım… 09:30 suları

_Mola sonrası emekçi yoldaşlar ile seferimize devam ediyoruz :slight_smile: 10:45 _

**Vardık sayılır… saat dashboard da :smiley: **

KAPANIŞ :slight_smile:

2 Beğeni

Ellerine saglik :slight_smile:

2 Beğeni

Hızdan ceza yemeyelim diye kurallara uyuyoruz öyle de yüke yetişemeyip takoyu yiyoruz ne yapacağız patron :smile:

3 Beğeni

Hocam sende yuzde 10 koy biraz aman diyim gec kalma yakma bizi borc var :))

1 Beğeni

İnan olsun 70lik yerde 90 90 basıp aynadan polis gözlüyorum :smile: Geceleri basıyoruz yinede ucu ucuna yetişiyoruz

1 Beğeni

Hocam kolay gelsin ekmek kazanmak zor :)))

2 Beğeni

@SerkanKLD ayın ortasında aylık lımıtı tamamlamak uzere masallah hocam ellerıne saglık :smiley:

3 Beğeni

@SerkanKLD tebrikler. Ben 3 binlerde kaldım iş dolasiyla günlük giremiyom anca hafta sonu

2 Beğeni

merhaba …bende size katılmak istiyorum

2 Beğeni

Harman aramıza hoşgeldin. Dorse skinini mesajlardan indirebilirsin. Hayırlı işler kolay gelsin.

3 Beğeni

Teşekkür ederim şu aralar boşum zamanı ets2 geçiriyom bi işe girdigim zaman bu kadar yapamıyacam bir daha

2 Beğeni

haklısın ıs guc olunca pc yalan oluyor :slight_smile: ellerıne saglık terkardan

2 Beğeni