BM Logistics "International Transport Services"

arkadaslar berlın de merkez bınamızı acmıs bulunuyoruz artık berlıne geldıgınız de ugrayıp evrak teslımlerını burdan yapacaksınız yenı acmamıza ragmen cok kalabalık gırıs bıraz zor dıkkat edın aracınıza… cok fazla arac geldıgı ıcın park sıkıntısı yasıyoruz çaya beklıyorum…

adres: berlın merkez sanbuılders yanı…

not:arkadaslar yuk falan alınmıyor burda sadece bına ve otopark burası zor manevralı gırecegınız eglencelı bır yer olsun ıstedım mesajda lınk :slight_smile:

son olarak bm sırketler grubu modunu ındırmıs olmanız lazım cunku bm amblemlerı cıkmaz mod oncelıgı de bu ıkı dosyada boyle olacak yanı merkez bına altta sırketler grunu ustte olacak

2 Beğeni

teşekürler hoşbuldum…bende mi bi sıkıntı var çözemedim tb programını indirdim onla oyuna girdim mevcut işi iptal etmeye çalıştığım veya işi bitirmek istediğimde oyundan atıyor sürekli…programı sildim yine aynı sizde böyle bişi yaşandımı aceba .yoksa betadanmı

Programla alakasi yok o olayin

ee linki nerde acaba patron

Arac ve skin mesajinda en altta

hocam napmıssın sen ya ortalıgı toz duman etmissin (insallah calısır yuklicem simdi)

2400km lik seferimiz sonunda yorgun düşen r500

4 Beğeni

ONEMLI UYARI: Merkez bina modu için ITALYA ve FRANSA dlc’leri gerekmektedir

1 Beğeni

EN AZ BEYGIRI 540 olan bu volvoyu rahatlikla s500 L6 ile solladım darısı mersedescilere :yum:

Sol şeridi sollamak için kullanabiliriz bu yasak değil ama binek araç şoförleri bunu çozemiyorlae
25.25 Metre’lik bi arac sinyal vermiş ve sağ şerite geçerken onu neden sağ tarafından sıkıştırırlar anlamıyorum sonra olan gene 25.25 Metre’lik araca oluyor NOT: O anki hızım 76KM/h

krakerler için ozur dilerim sadece modu test ediyordum

italya lazimsa iş yaş almadim ben o dlcyi…

berlindeki ana şirket binamızdan herkese selamlar olsun
patron faturaları ve evrakları getirdim şirkete
patron ne kalabalıkmış burası böyle
neyse aracı buraya bıraktım bir kaç günlük tatil yapacam patron haberin olsun

2 Beğeni

Hocam italya fransa bende var haritada cogu modeli kullandim ama belki sadexe fransada belki italya belki ikisi bir dene gor :slight_smile:

Hosglediniz hocam iyi tatiller :slight_smile:

ILK MEGALINER DORSEMIZI BERGENDEKI BIR ADAMDAN IKINCI EL SATIN ALDIK MERKEZ BERLINE DOGRU HAREKET ETTIK BERLINE VARINCA BOYAMAYI DENEYECEK BASKANIMIZ
(saka bi yana templatesi varsa yapabiliriz dedi baskanimiz)

1 Beğeni

Ama yinede sirket araclari disinda goruntu paylasmayalim bu sayfada sadece sirket araclari olsun duzen icin

tamam başkanım keşke şu hatyıda çozsem skinlerdeki :pensive:

şirket arkadaşlarım ve başkanlarım yolculuk esnasında dinleybileceginiz sakin muzikler birakcam yolda dinlersiniz indirip
Mp3 müzik indir - Mp3 indir dur dinlemeniz gereken hız ve yol: 65-85 KM/h virajlı yol
Drama Köprüsü Bre Hasan - YouTube dinlemeniz gereken yol ve hız 70-90 KM/h otoban dışı (iki veya 1 şeritli) orta virajlı yol
Hücum Marşı - Mehter - YouTube ilginç gelcek ama 100-120KM/h otoban + araba modu

1 Beğeni

YAKINDA…

7 Beğeni

hocam ne ettiniz yaw :grinning:

Benim italya ve fransaya ihtiyacim var asik oldum o merkez binasina

o dorse mod dimi

1 Beğeni

Hocam bi megaliner’e el atsaydınız?

Low but MEGA

1 Beğeni