BeamNG.drive [Ana Konu]

Bugünkü araç ile 4 farklı offroad aracı gösterildi :scream: , büyük bir offroad güncellemesi bizi bekliyor olacak.

7 Beğeni

Bu geliştiriciye bayılıyorum,adamlar işinin hakkını veriyor sırf destek amaçlı geçen satın aldım.

1 Beğeni

süper

7 Beğeni

resmin biraz daha büyüğü, offroad otobüsü hayırlı olsun :smiley:

5 Beğeni

:hushed:

3 Beğeni

3 Beğeni

Yeni güncellemenin gelişi oldukça yakın, bu hafta sonuna kadar veya gelecek hafta gelecektir.

yeni haritanın ismi belli oldu.

5 Beğeni

Güncelleme geldi.

1 Beğeni

Yeni güncelleme geldii

5 Beğeni

Başkaları utanır mı sanmıyorum ama neyse beamng adı arcade gibi görünen ama gerçek bir simülatör/simülasyondur.

9 Beğeni

Sadece bu ayrıntı bile çoğu off-road simülasyonuna kafa tutar cinsten. Ben bu güncellemeyi “Rigs of Roads anısına” olarak yorumladım.

5 Beğeni

Oyun sıfır bir’deki cabbar’ın dediği gibi, “her geçen gün daha da devleşiyor.” Bu oyunu geliştiren arkadaşlar, topluluğunu nasıl mutlu edeceğini gerçekten çok iyi biliyor. Her biri birbirinden sürpriz 5 tane offroad aracı ve bir harita, resmen yıl sonunun bombası.

6 Beğeni

Şu oyunu almaya her niyetlendiğimde. Görev yokki ** alsam, yarım saat boş gezip kapatıcam diyip, almaktan vazgeçiyorum

2 Beğeni

Oyunu güncellemelerden sonra her açışımda grafiklerin daha da iyileştiğini görüyorum. Tabi böylece yeni eklenen araçlar ve haritaların zevki de artıyor. Kesinlikle verdiğim her kuruşa değer.

7 Beğeni

iddia ediyorum, 40 liranın alabileceği dünyadaki en iyi oyun. Yapım aşamasında olan ve halihazırda deneyebileceğin bir kariyer modu var. Görevleri, yarışları, ne istersen yapabileceğin, bir oyun. Hiç pişman olmayacaksın.

8 Beğeni

Görev var, ancak bir karakter üzerinden filmsel hikaye gibi değil. Şu anda görevlerin hepsini yapsan her gün oynasan 1 hafta gidecek bir miktarda görev çeşitliliği var.

2 Beğeni

Şu anda oyunda:
Campaigns (Mücadeleler) kısmında resmi 3 tane hikayeli görev serisi (modla arttırılabilir),
Scenarios (Senaryolar) kısmında 70 tane resmi senaryo (modla arttırılabilir),
Free Roam (Serbest Sürüş) haritalarda her haritada en az 20-30 tane önceki kısımların haricinde resmi görevler…
ve ayrıca Kariyer sekmesine seri şekilde 7-8 kere basarsan Kariyer modunun deneme sürümünü deneyimleyebilirsin, o modda da diğer kısımlarda olmayan bir o kadar daha görevler var, dahası da gelecek kariyer modu tam sürüme geçtiğinde.

@fiatisti 'nin dediği gibi, şu anda yerel fiyatlara güncellemeler gelmiş ve gelmeye devam ederken bu değişmemiş haldeki ücrete bile oyunu almamak için bu geliştiricilere insanın bir garezi olması gerek :smiley:

1 Beğeni

yılbaşından sonra bu fiyatlarda kalan çoğu oyunun fiyatı değişecek. beamng alın geçin yoksa 300-400’e fırlarsa geçiş zor olur.

26:50’deki yol Antalya’yı anımsattı :slight_smile:

1 Beğeni