BeamNG.drive [Ana Konu]

Vallaha helal olsun bu firmaya adamlar oyunu yıllardır teknik olarak geliştiriyor.Geçen oynadığımdan değil sadece destek amaçlı satın aldım.

1 Beğeni

Ben de benzer bir şekilde genç kuzenlerime geçtiğimiz senelerde hediye ederek yaptım :slight_smile:

1 Beğeni

Gelişmiş grafik ve biraz filtre eşliğinde enfes görüntüler:

6 Beğeni

Abov bu ne böyle :smiley:

Assetto Corsa’dan hatırlayacağınız Tokyo’s Shuto Expressway - Metropolitan Expressway mod haritası birkaç sene önce Ezo’nun çabalarıyla BeamNG’de de yayınlanmıştı, ancak fps performansı pek iyi değildi ve ucu boşluğa çıkan yollar vardı. Car_killer’ın geçtiğimiz aylardaki emeği sonucunda hem harita daha stabil çalıştırılır oldu hem de BeamNG’nin en büyük asfalt haritalarından birine dönüştüğü söylenebilir. Otobanda trafikle sürmeyi, gazlamayı seven arkadaşlar için önerilir.

7 Beğeni

@kolas :grin: :face_with_hand_over_mouth: beamngnin neyi eksik

2 Beğeni

İstanbulpark haritasını aktarmadan önce ilk denediğim harita oydu aslında, İstanbulpark’a göre daha kaba bir moddu, sonuca gelmeden bu kadar uğraşacağıma İstanbulpark ile devam edeyim dedim sonra, tamamlanmaya yakın halde bilgisayarda duruyor :smiley:
image

Edit: Benim denediğim ile senin paylaştığın aynı mod değilmiş, bu çok daha cilalı duruyor :smiley: Bunu da aktarırız, yapandan iznini alırsam belki repoya bile koyabiliriz.

7 Beğeni

Planlanan Konfigürasyonlar

Bir başka haber ise, BeamNG’nin ilk avrupai küçük ticari araç modu geliyor, LucasBE tarafından 15 gün önce başlanan bu mod 3 ay içerisinde tamamlanması ve ücretli olarak (4€ civarı) yayınlanması planlanıyor. Ticari araçlar içinde büyüyen birisi olarak bu mod beni bir ayrı heyecanlandırdı.

7 Beğeni

Tosfed için Körfez haritasını hazırlayan erenschumacher ile iletişime geçtim. Tosfed ile görüşüp haber verecek.

3 Beğeni

Uzun zamandır oyunda hayalini kurduğum araçlardan biriydi, yapılıyor olması gerçekten heyecan verici. Tasarımı birçok ticari araca benziyor, Cherrier versiyonu da gelirse güzel olur doğrusu. Kurdan kaynaklı erişmem zor olsa da parasını hak edeceğine eminim. Sabırsızlıkla bekliyorum.

1 Beğeni
3 Beğeni

Oyunun ilk resmi 6x6’sı geliyor galiba.

1 Beğeni

Yada ben 10 un dedesinin karavanı :grinning:

geliştiricilerle sohbet yayını olacak birazdan, 19.30’da.

2 Beğeni
2 Beğeni

dsfsdfsfdsfsfds

yeni harita da gelse keşke ya

3 Beğeni

Yaklaşık bir yıllık bir geliştirme sürecinde olan Procyon Centauri artık yayında. Wilkinson kardeşler ve ekibi harika bir iş çıkarmış.

9 Beğeni

Kurak bir amerika kıtası haritası gelecek gibi…
Sonradan Not: Maskotu dinazor olsa da Tyrannos kelimesi yunancaymış, acaba bir yunan adası da olabilir mi (Kıbrıs?) diye düşünmedim değil. Ama tabeladaki 9/10 neyi ifade ediyor bilmem, sadece kafamda deli sorular :smiley:

6 Beğeni

Salı günü paylaşılan konseptin oyun içi hali paylaşıldı. Birkaç çeşit iskelet şaseli offroad aracı farklı görüntülerde görüldü. Bu araçla birlikte en az 3 offroad aracı gelişim sürecinde.

5 Beğeni
5 Beğeni