BeamNG.drive [Ana Konu]

Parçalarda değişiklik yapılıp benzerliği azaltılırsa sorun olmaz diye düşünüyorum.

2 Beğeni

benzerlik demişken

1 Beğeni

MEN EGS yaparlar modelin adını koyarlar öyle. :smiley: beklicez görücez. @Kolas sizden de bir skin bekliyorum bu araç için. :slight_smile:

1 Beğeni

çarpınca ikiye bölünmez bu en azından.

3 Beğeni

güzel bir video olmuş paylaşmak istedim.

5 Beğeni

Alman Etk-I serisini baz alarak yapınca, malesef :smiley: , biraz fazla sağlam oldu. Bir gün biter umarım, bilmiyorum. :smiley:

4 Beğeni

bi de buna 4 bijon tekerlek göbeği atılırsa tam TOFAŞ olacak. Stoplar on numara oturmuş araca. Bittiğinde bi deneme sürüşü yapmak istiyorum mümkün olursa.

2 Beğeni
2 Beğeni

Man Tgs modu çok güzel, ama bir şeyler eksik, bunun gibi…

1 Beğeni

yeni güncelleme çıktı

1 Beğeni

Çeviriye de geliştiriciler tarafından yeni satırlar ve düzeltmeler eklendi. Ayarlar - Dil kısmından güncelle düğmesine basarak son çevirileri internetten yükleyebilirsiniz.

1 Beğeni

BeamMP güzel olmuş :smiley: biraz sunucuya girişler sorun oluyor ama oynanıyor.

1 Beğeni

4 ay aradan sonra ufak gelişmeler oldu. Ağır ağır ilerliyor.

Spoiler

3 Beğeni

İtalyan tarzı tavan ışıkları yerine ledleri koyunca daha da bir yakıştı sanki, güncelleme yakında repo’da :slight_smile:

3 Beğeni

BeamMP’yi dün akşam kapsamlıca test ettik. Keyif veriyor ve henüz 3 aylık bir eklenti haliyle ufak tefek sorunlar normal ama fazla iyi olduğunu söyleyebilirim. Gelişmeleri aktarmaya başlarız.

3 Beğeni
4 Beğeni

Yakında…

2 Beğeni

assetto’daki modeli mi aktardın?

1 Beğeni

Evet, assetto’dan aktardım, şu anda yüzeyler gerektiği gibi tepki vermiyor ama yakında biter :slight_smile:

daha önceki halinden bir video:
https://streamable.com/ucq5qf

1 Beğeni

yok artık yaaa :scream:

1 Beğeni