BeamNG.drive [Ana Konu]

İstanbulpark modunu yayınladım. Umarım beğenirsiniz.

6 Beğeni

İstanbul GP’nin haftasında çok tatlı bi sürpriz olmuş, hemen deniyorum.

1 Beğeni

gerçekten çok güzel bir zamanlama :slight_smile: emeğin için teşekkürler

1 Beğeni

@Kolas

BeamNGdrive Intercity Istanbul Park pist modu yayınlandı https://www.simulasyonturk.com/beamngdrive-intercity-istanbul-park-pist-modu-yayinlandi/

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim @HasanOfke , böyle şeyler daha da motive ediyor :slight_smile:

1 Beğeni

Düzeltme güncellemesi hazırlıyorum, çitlere ve çimlere ince ayar yapıldı, asfaltı daha gerçekçi gösterecek, güneşin açısına tepki verip parlayacak renk ve desen yenilemesi yapıldı.

3 Beğeni

v1.1 çıktı.

Önceki mesajda söylediklerimin dışında, zamana karşı modu eklendi. Sürelerinizi bekliyorum. Hem çizgiden kalkış hem de geriden rolling yaparak iki şekilde de süre yapabilirsiniz.

1 Beğeni

ben de sitedeki yazıyı güncelledim :slight_smile:

1 Beğeni

Bu hafta cuma yada önümüzdeki hafta 0.21 güncellemesi gelmesi bekleniyor. Ayrıca istanbulpark’ta yapabileceklerinize ve karşılaşabileceklerinize bir örnek:

2 Beğeni

Fiat Linea’yla piste çıkanlar geldi birden aklıma nedense. Şirket arabasıyla İstanbul Park’ta turluyorlardı bi ara ya.

2 Beğeni

O zaman bu da şirket araçları ile gece turu:

2 Beğeni

Videoya bak yaa, Türkiye’de neden filodan çıkma araç alınmaz sorusunun net cevabı olmuş :scream:

2 Beğeni

v0.21 yayınlandı.
https://blog.beamng.com/beamng-v0-21/

1 Beğeni

Güncellemede yok yok.

Jungle Rock Adası yenilenmiş,
West Coast optimize edilip yenilenmiş (yeni tüneller ve pist yenilemesi var),
Lastik sesleri ve balata sesleri yenilenmiş,
Tekerlek fiziği yenilenmiş (denedim ve araçların davranışı tümüyle değişmiş),
Vivace ile gelen yeni nesil ESC sistemi aktarılarak tüm ESC’li araçlara gelmiş,
D-series’e yeni yüz ve konfigürasyonlar eklenmiş,
Fotoğraf modu yenilenmiş, içerisinde artık daha çok seçenek var,
Araç içi ve cama gölge gelmiş,
SSAO yenilenmiş,
Kameraya objelerin içinden geçmeme özelliği eklenmiş,
Üçlü monitör desteği gelmiş,
Yapay zeka ve trafikte düzenlemeler, haritaya yeni araç eklerken iç içe geçme engellenmiş, ve daha neler neler

2 Beğeni

Kasalı D serisi tam Türk işi olmuş. Bi Gavril D serisi daha ne kadar revize yer acaba… Keşke Automation’dan devşirdiğimiz araçlar bunun kadar detaylı olabilse…

1 Beğeni

Automation’un yapısı gereği detaylı bir araç sadece export yaparak pek mümkün değil malesef. Ancak biraz modelleme ve kodlama ile elindeki aracı daha üst seviyelere çıkarabilirsin.

Örnek: Released - Gavril Vertex NA2- a mod with 24 months put into it | BeamNG

Elbette BeamNG’ye canlılık katmak için durmadan çalışıyoruz.
Automation’dan çevirdiğim iki aracım TIAF Cub (FIAT Panda 141) ve Gavril Capraia (Ford Capri Mk1) Repo’da:

2 Beğeni

merhaba yeni güncellemelerden sonra bende garaj gözükümüyor ana sayfada.Nereden açabilirim acaba ?

Önbellek doğrulaması yapar mısın? Sorun çıkmış gibi duruyor. Ayrıca burada hemen cevap alamayınca ayrı konu açmana gerek yok. Biri mutlaka yazar.

Selam, sen söyleyene kadar ana menüde olmadığını fark etmemişim :slight_smile:.

Görünüşe göre 0.19 versiyonundan itibaren garaj özelliği kaldırılmış ama harita olarak kullanmak istersen bunu kullanabilirsin: