American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

International LT

21 Beğeni

8 Beğeni

a sakra, jdeme znovu …
image

5 Beğeni

7 Eylül Salı öncesi gelir fakat SiSL, Mudanya’ya gidip gelecekti sanırım tam çıkarken geri dönüyor. Ya ben çıkış akşamı yapmak isterim oynanış yayınını daha özel olur.

6 Beğeni

Ets 2 yine sönük kaldı :upside_down_face:

2 Beğeni

ne alaka ve nasıl? :smiley:

Harbi şuanda ets2 takımı çoğu odağını rusyaya vermiş olmalı.
Ama rusyaya iki ayda bir blog geliyor.:smiley:Belki onlarda biliyorlar rusyanın tanıtılacak çok bir yeri olmadığını.

3 Beğeni

Ats aldım ama pek oynamadım. Böyle karşılaştırınca bana göre sonuç bu oluyor.

3 Beğeni

Bu hafta sonu sana Early Access gelir.

3 Beğeni

(yazarı tarafından geri alınan gönderi, bildirilmediği takdirde 24 saat içinde otomatik olarak silinecek.)

Wyoming DLC için yapılan bu trailer çok güzel olmuş bence. :smiling_face_with_three_hearts:
Harita yapılandırması olarak diğer eyaletlere biraz benzese de arada fark var. (Texas’ı siz düşünün.) :slight_smile:
Vahşi doğası ile ünlü eyaletlerden biri Wyoming’i tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. :cowboy_hat_face:
Video’nun 2:29’unda görülen International’ın ‘‘ITVolat’’ ile bir ilgisi olduğunu düşünmeye başladım. :thinking:

7 Beğeni

Almayacaktım Wyoming’i ama çok güzel yapmışlar çıkar çıkmaz alacağım :heart_eyes:

Bu arada bizim bir 5700XE vardı ona ne oldu? :face_with_raised_eyebrow: :thinking:

5 Beğeni

International LT nin gözükmesine çok sevindim Wyoming den sonra araya başka bir harita dlcsi gelmezse eğer Texas kapağında Freightliner Cascadia olur Texasdan sonra gelicek olan harita dlc kapağında da International LT olur

6 Beğeni

Westernstar 49X ile büyük beğeni topladık derken oyunda International LT gözükmesi şoku :d
Şaka bi yana International LT çıktığını gören Westernstar yetkilileri 5700XE projesini hızlandırırlar belki

3 Beğeni

Montana :slight_smile:

5 Beğeni

Vallahi VNL’i beklerken yaşlanacağız ya… :unamused:

6 Beğeni

Çilekli sütüm Montana gelsede alsam Wyoming den daha çok Montana bekliyorum :d

4 Beğeni

Bir de yeni VNL :smiley:

3 Beğeni

fd51fe2162014575ab444bee0f89083b

Jackson Hole Havalimanı’na yayında uçmak isteyenler biletlerini alsın. Umarım vardır umarım bu kısım az da olsa görünüyordur ve eklenmiştir…

5ef2c0c59d8ab.image

7 Beğeni
3 Beğeni