American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

Texas’tan sonra beni de en çok heyecanlandıran Montana. Büyüklüğü ile merak ediyorum nasıl bir DLC olacak diye.

4 Beğeni

Texas’tan sonraki harita DLC’si 2022 Kasım-Aralık gibi çıkar bence.

3 Beğeni

texastan sonra oklahama gelir bence zaten küçük bi yer ondan sonra montana olur.

2 Beğeni

Yapboz mantığında düşünürsek Montana nın gelmesi daha mantıklı. Idaho ve Wyoming gelmişken orayı yapmamak hata olur bence

3 Beğeni

Yayında, 21 Ekim 2021 tarihinde satışa çıkacak olan Thrustmaster’ın yeni direksiyon seti hediye edilecek.

6 Beğeni

Yok mu peki yine parktan birine çıkması? Çekiliş, yarışma gibi etkinliklerde yüzler gülüyor malum. :smiley:

8 Beğeni

Şu DLC’yi alırsam sırf olursa etkinlik için alıcam.

3 Beğeni

valla bu dlc yi alacakların 3 te 1 i zaten etkinlik için alacak onlardan biride benim
etkinlik olmasa indirime girmeden almazdım

2 Beğeni

Bunun bi manası var mı ? Bütün yayında sadece ikimize selam verdiler ?

3 Beğeni

Wyoming’i beklerken ki modumuz… :laughing:

11 Beğeni

Bot olabilir mi? Başka kanallarda da buna benzer olay var selamlayınca bot da selam veriyor. :smiley:

3 Beğeni

Bi çok hi yazan vardı. Bir an aklıma geldi. Özel bir sebebi olması gerekmiyor :joy:

3 Beğeni

Wyoming şeysi şey ettirildi. Ama bu hafta tatildeyim 7 Eylül’de dönücem. Geldiğimde çıkış akşamı yayını falan olur herhalde bakıcaz. Gaming laptop yok olsa :grimacing::poop:bir çaresine bakardık ama eziyet olurdu.

5 Beğeni

A.P 101 seferi atıyor.

4 Beğeni

Yasak değil miydi bu şahısın videoları :thinking:

3 Beğeni

Hep kullanmak istemişdim.:smiley:

Ap101 güzel başladı ama yaptığı "birkaç"clicbaitler güven sarstı.Clickbait kullanmasa içeriği izlenebilir.

4 Beğeni

Arkadaşlar sadece bir gameplay videosu. Bundan bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Spekülasyon videolarını ben de atmamaya özen gösteriyorum.

8 Beğeni
4 Beğeni

İlk uygulamada, milli parkın sadece bir bölümünü kapsayacağız, ancak eninde sonunda, zamanı geldiğinde en azından Yol 89’u Montana’ya doğru genişletmeyi düşünebiliriz.

4 Beğeni

ya iyi hoş da keşke çevre ile olan etkileşimi de arttırsalar biraz. böyle yük al bırak bi yere kadar gidiyo ama sonra yine sıkılıyoz. heralde pavel de bunun farkında ilerde rpg ögelerini arttıracaz falan demişti.

4 Beğeni