American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

American Truck Simulator için :bison:Wyoming DLC yeni harita genişletmesi çıktı! Türkiye’de Steam fiyatı 29 TL olarak belirilenmiş ve fiyat değişikliği olmamış. 10 şehrin bulunduğu Wyoming eyaleti için yüzlerce millik yol ağı geliyor.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-wyoming-dlc-yeni-harita-genisletmesi-cikti/

What did the buffalo say to his son when he moved to a new state? 1f9ac 1f1fa-1f1f8

Bison. ba dum tss

13 Beğeni

Hayırlı olsun şimdiden

3 Beğeni

önlerden yerimizi alalım, yeni eyaletimiz hayırlı olsun.

3 Beğeni

Eyaletin başkenti Cheyenne. Aynı zamanda ABD’nin en az nüfuslu eyaleti. Idaho, Colorado, Utah, Montana, Nebraska ve Dakota’lar ile komşudur. Step ve karasal iklim görülür. Yellowstone Milli Parkı buradadır.

4 Beğeni
3 Beğeni

Burada şair ne anlatmak istemiştir ygs sorusu :slight_smile: :slight_smile:

4 Beğeni

tam ben paylaşıyodum :smiley:

1 Beğeni

Hidden teaser dedikleri şeye bak hele. SCS bizimle kafa buluyor resmen.

1 Beğeni

Bizon avı yapıcaz :stuck_out_tongue: sonra avları tıra yükleyip gidicez tamamen yasal değildir

8 Beğeni

Wyoming Eyaleti…

Wyoming konusu nerede Wyoming konusu :smiley: :laughing: @HasanOfke

8 Beğeni

American the hunter simulator

3 Beğeni

ya büyük ihtimal wyoming de belki fmod daki çevre seslerini de arttırmışlardır. onu da böyle duyuruyorlardır. bekleyelim görelim.

5 Beğeni

Yeni ses mi eklemişler bana mı öyle geldi :joy:

3 Beğeni

Wyoming konusu, wyoming konusu. Bekleniyorsunuz.

2 Beğeni

Wyoming eyaletinin bayrağında bizon resmi var. Denk gelemez. %10000 Wyoming.

1 Beğeni

zaten wyoming kardeşim benim dediğim şey fmodla alakalıydı.

1 Beğeni

Sıcağı sıcağına yeni görüntüleri Simulasyonpark için paylaşıyoruz… :smiley: :sweat_smile:

14 Beğeni

Pardon kardeşim. :blush:

2 Beğeni

Vay arkadaş, bu ATS ye grafikte gelir, ekonomide düzelir, araçtan inme binme bile gelir bizde (ETSciler) en fazla videolara like atarız.

#scsuyumaetsyesahipcik

12 Beğeni

@Emre54 Yalnız RDR2’deki bizonlar ve @Tolgasky @SFK ile the Hunter Call of the Wild’daki bizon avı gözümün önüne geliyor.

@ONURKULL Rusya haritası neyinize yetmiyor? Yeter de artar bile :joy:

4 Beğeni