American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

Gözünüz blogda olsun demişler. Yayının ortasında da eyaleti resmi olarak duyururlar muhtemelen. Kasıma da Texas kaldı.

4 Beğeni

vay be wyoming de geliyo ondan sonra çok büyük dedikleri eyalet gelecek. texas ya da montana.ama gönül texastan yana :smiley:

2 Beğeni

Anlık
DiQhlUrXUAAP3VN

11 Beğeni

Wyoming zaten cepteydi bize Texas’la gelseydi keşke scs :grinning:

2 Beğeni

Bugünkü blog yazısı sadece Wyoming eyaleti için değildi aynı zamanda Texas yazısı da diyebiliriz. Çünkü bizzat Pavel Sebor ve diğer SCS Software çalışanları tarafından bahsedilen 2021 yılında gelecek olan o gözü korkutan kocaman eyalet, kuzeyde Montana’nın yerine Wyoming eyaletinin gelmesiyle güneyde Texas oluyor.

Zaman ne de hızlı geçiyor değil mi ?? :laughing: :wink:

17 Beğeni

İşten geç çıktım anca eve gelebildim demek yayındaki teaser wyoming eyaletiymiş, çok beğendim şimdiden hepimize hayırlı olsun :slight_smile:

2 Beğeni

Sırayla gidecekler demiştim bi ara ve kesinleşti, texas daha sonrasına kaldı :slight_smile:

1 Beğeni

montana dan sonrası ardarda gelecek zaten çok iyi oldu valla.

2 Beğeni

Konusu açılmış, hayırlı olsun. :smiley:

2 Beğeni

Aracın fren sesleri mi değişmiş yoksa bana mı öyle geldi acaba?

2 Beğeni

Öyle gelmiştir öyle: :rofl: :joy: :joy:

1 Beğeni

Bakalım sıralama tutacak mı :smiley:

2 Beğeni

Burası kesin olacaktır.

3 Beğeni

Herşey böyle başlamıştı…

Allahım teaser videosunu 1 saat ets 2 oynadıktan sonra görmek… Büyük göz pavel sal biz ets oyuncularını…

9 Beğeni

Bufalolar nedense bana far model gibi geldi :smiley:

2 Beğeni

@HasanOfke ah ah ne günlerdi be :blush: demek ATS ye sıçradı bizon teşkilatı :grinning:

American Truck Simulator’ın 2021 yılında çıkacak olan Wyoming DLC’si şimdiden ortaya çıktı. Başkenti Cheyenne olan Wyoming eyaletinin bayrağında da yer alan Bizonlar kullanılarak bir video hazırlanmış.
:point_right: https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-wyoming-dlcsinden-ilk-teaser-geldi/

9 Beğeni

unlike butonu istiyoruzz !!! :-1:t2:

11 Beğeni
3 Beğeni

Wyoming eyaletini bekleyenler için iyi gelişmeler olabilir… :laughing: :face_with_hand_over_mouth:

13 Beğeni