American Truck Simulator - International LT [Ana Konu]

https://www.simulasyonturk.com/wyoming-dlc-cikis-tarihi-aciklandi-ve-tanitim-videosunda-international-lt-cekicisi-gorundu/

International LT çekicisi 1 Eylül 2021 tarihinde American Truck Simulator için ücretsiz yayınlanmıştır.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-yepyeni-international-lt-cekicisi-ucretsiz-guncelleme-ile-yayinlandi/

13 Beğeni

MAN motorlu Enter hee

4 Beğeni

Bir tek beni cezbetmedi heralde iç olarakta lonestarla aynı zaten biz vnl ve ws5700xe beklerken scs şaşırtmaya devam ediyor :smiley: en azından oyuna araç ekleniyor bunada şükür :neutral_face:

3 Beğeni

W900’den vazgeçebilirsem bir ara bunu da kullanırım.

3 Beğeni

Beni de cezbetmedi. Fakat dışı net şekilde Lonestar’dan daha güzel. Ama kabinden oynanan bir simülasyon olduğu için iç mekandaki değişiklikler bizi daha çok memnun ediyor. Şükür dediğin gibi.

2 Beğeni

Zaten 2 sene önce ses kayıtlarını yapmışlardı yani biliyorduk LT’nin oyuna ekleneceğini :slightly_smiling_face:

Şimdi sırada 9900I, VNL ve 5700XE var başka birşey getirmezlerse :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Keşke daha çok tasarımcı çalıştırsalar da ATS ve ETS 2deki gelmeyen araçlar bir an evvel gelse. Yemin ediyorum Volvolar her iki oyuna da gelse 1 sene araç istemem :smiley:

4 Beğeni

Yeni Volvo’lar çok iyi hocam umarım en yakın zamanda eklenir ama sanmıyorum :slightly_smiling_face:
Yinede eskisi gibi 4-5 sene beklemeyiz bir araç için max 1-1.5 seneye gelir ikisi de :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Bu 3 araçtan en çok 9900 ü bekliyorum nedense sert keskin hatları olan yada eski tip amerikan tırları daha çok hoşuma gidiyor eski kasa olarak peterbilt yeni kasa olarak westernstar favorim
International LT gelsin araç araçtır pek kullanmam ama Lonestar dan iyi olduğu kesin :d

2 Beğeni

LT tam Cascadia katili :grin: Umarım iç mekan kalitesi Lonestar gibi olmaz :pray:

2 Beğeni

Yeni T680’de bekliyorum ben.

2 Beğeni

Lonestar’ın cascadia ile aynı cümlede olması bile komik geliyor bana :smile:

1 Beğeni
4 Beğeni
5 Beğeni

Resmi duyurusu yapılacak sanırım blog falan

2 Beğeni
7 Beğeni

Neden ben bu aracı T680’e benzettim.

3 Beğeni

bende freightliner’e benzettim :d

4 Beğeni

Scs türklerin çok güzel bir lafı var şu boş yere sakız gibi uzatmak hakkında öğrenmeni istemeyiz de suyunu çıkarma sende tanitacaksan tanıt dış model değişik bi zaten ar yu rediler mediler sıktı artık :smiley:

4 Beğeni
9 Beğeni