American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

Montana :slight_smile:

5 Beğeni

Vallahi VNL’i beklerken yaşlanacağız ya… :unamused:

6 Beğeni

Çilekli sütüm Montana gelsede alsam Wyoming den daha çok Montana bekliyorum :d

4 Beğeni

Bir de yeni VNL :smiley:

3 Beğeni

fd51fe2162014575ab444bee0f89083b

Jackson Hole Havalimanı’na yayında uçmak isteyenler biletlerini alsın. Umarım vardır umarım bu kısım az da olsa görünüyordur ve eklenmiştir…

5ef2c0c59d8ab.image

7 Beğeni
3 Beğeni

Texas’tan sonra beni de en çok heyecanlandıran Montana. Büyüklüğü ile merak ediyorum nasıl bir DLC olacak diye.

4 Beğeni

Texas’tan sonraki harita DLC’si 2022 Kasım-Aralık gibi çıkar bence.

3 Beğeni

texastan sonra oklahama gelir bence zaten küçük bi yer ondan sonra montana olur.

2 Beğeni

Yapboz mantığında düşünürsek Montana nın gelmesi daha mantıklı. Idaho ve Wyoming gelmişken orayı yapmamak hata olur bence

3 Beğeni

Yayında, 21 Ekim 2021 tarihinde satışa çıkacak olan Thrustmaster’ın yeni direksiyon seti hediye edilecek.

6 Beğeni

Yok mu peki yine parktan birine çıkması? Çekiliş, yarışma gibi etkinliklerde yüzler gülüyor malum. :smiley:

8 Beğeni

Şu DLC’yi alırsam sırf olursa etkinlik için alıcam.

3 Beğeni

valla bu dlc yi alacakların 3 te 1 i zaten etkinlik için alacak onlardan biride benim
etkinlik olmasa indirime girmeden almazdım

2 Beğeni

Bunun bi manası var mı ? Bütün yayında sadece ikimize selam verdiler ?

3 Beğeni

Wyoming’i beklerken ki modumuz… :laughing:

11 Beğeni

Bot olabilir mi? Başka kanallarda da buna benzer olay var selamlayınca bot da selam veriyor. :smiley:

3 Beğeni

Bi çok hi yazan vardı. Bir an aklıma geldi. Özel bir sebebi olması gerekmiyor :joy:

3 Beğeni

Wyoming şeysi şey ettirildi. Ama bu hafta tatildeyim 7 Eylül’de dönücem. Geldiğimde çıkış akşamı yayını falan olur herhalde bakıcaz. Gaming laptop yok olsa :grimacing::poop:bir çaresine bakardık ama eziyet olurdu.

5 Beğeni

A.P 101 seferi atıyor.

4 Beğeni