American Truck Simulator - Colorado DLC [Ana Konu]

American Truck Simulator - Colorado’nun başkenti Denver şehri tanıtıldı https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-coloradonun-baskenti-denver-sehri-tanitildi/

7 Beğeni

ve yine Colorado aşkına birkaç satır meşgul edelim izninizle…

yeni gelen betadaki Rangely şehrinden Vernal ve 40. yolun devamında 189. otoyulu gidince şu çok bariz çıkıyor:
Açık ara bir numaralı manzara yolu bugün Salmon-Ketchum arası ve devamı… detaylar kousunda da bu yol bir numara.
ama Vernal’a kadar olan yol zaten mükemmel Utah’ta. devamı da muhteşem görünecek gibi.

güzergahın direkt kuzeyinde Dinosaur National Park bulunmakta, umarım boş bırakılmaz …

pek tahminlerimde yanılmadım ama, Salt Lake’den gelen Vernal’dan geçen 40. yol ve Rangely-Meeker dan devamla taa Denver’a götürecek yol, seyir zevki olarak Salmon’a giden tüm yollar nasıl parmak ısırttıysa, üstüne daha fazla koyacak şahsımca…
haritalama işini adamlar gerçekten başarıyor,
18 WOS’ta Los Angeles-Miami arasını 35 dakikada giden nesiliz biz, nereden nereye geldi.
belki yavaş yavaş ama, yolda olmanın zevkini bilen, eski simulasyon oyunlarından gelen oyuncular mutlaka neyi anlatmak istediğimi anlayacaktır.
Sözün özü, Salina-Moab Denver otoyolu muazzam,
Salt Lake-Vernal-Rangely-Hayden-Denver güzergahı da ikinci Salmon-Ketchum güzergahı (ben güzelliği diyorum) olacak gibi.
zaten çayınızı alıp googla fotoğraflarda Colorado’ya ait enstantaneleri görünce, yok artık diyeceğiniz çok güzellik var,
bakalım ne kadar yansıtılacak göreceğiz,
ama yapacakları yerleri mükemmel olacağından şüphemiz yok.

8 Beğeni

Kullandığınız grafik modu nedir

JBX 1.6.7.3.2 sürümü @Scaniaman kardeşim

ya bişey dicem siteden satın alıcamda sürekli paypala yönlendiriyor bendede paypal yok hatta bildiğim kadarıyla trden çekildi paypal siz nasıl satın aldınız

yurtdışından hesap açarak :slight_smile:

edit:

burada hazırladım nasıl üyelik alınacağını geçen yıl
bakabilirsin, biraz çetrefillidir :wink:

2 Beğeni

image

4 Beğeni

Bir kullanıcı SCS Forum’da şehirler olarak bunları paylaşmış.

Rangely
Steamboat Springs
Fort Collins
Sterling
Denver
Colorado Springs
Pueblo
Alamosa
Durango
Montrose
Grand Junction
Lamar
Burlington

8 Beğeni

Lamar garantiydi bana göre de altındaki küçük ilçeleri de (dikdörtgen yapısı nedeniyle) belki eklerler diyordum neyse artık :slight_smile:

güneydoğuda Springfield ile kuzeydoğuda Holyoke ve Julesburg ile bitseydi keşke sınırları yolların…

budur arkadaşlar. videoyu tekrardan izleyip baktım, Lamar’dan yukarı giden yolu yapmışlar, yani daha çok yol demek bu 13 şehre göre.
Julesburg yer almıyor ama içinden geçecek yol.

6 Beğeni

harita oldukça küçük ets 2 yi oynayınca bi süre sonra yolları ezberliyon sizce new yorka kadar giderlermi zamanla

Tabi ki gidecekler. Hatta batıya doğru gittikçe eyaletler küçüleceğinden senede 3-4 harita çıkabilir. Indiana + Ohio + Pensylvania eyaletlerinin toplamı Texas kadar bir yer.

1 Beğeni

Utah-Colorado-Saouth Dacota-Iowa-Chicago üzerinden düz güzergahla bile 4500 km yaklaşık
1 e 19 ölçekte yaklaşık iki büyük şehir arasında reel ort 240 km lik yol yapacak.
ortalama oyunda 110 km ile (oyundaki) 6 bin km tam 3 saat sürüyor, bu da molalar ile yıllar sonra Los Angeles-New York arasını 4, 4 buçuk saatte bitirecek

12 Beğeni

o günleri görebiliriz inşallah

SCS’nin yayınını izlemeyenler bir kez daha izlerse Patrik aynen şunu dedi:

bu güne kadarki en büyük DLC geliyor ve 5000 mil uzunluğuyla şu ana kadar en fazla yol miline sahip DLC olacak”…

ikinci olarak Springfield’den geçen US 385 yolu çok önemli imiş
görüldüğü üzere Texas, Oklahoma, Nebraska, Colorado üzerinden yukarı dik çıkan git-gel yolu.
tıpkı meşhur 50. yol olarak bilinen yol gibi…

6 Beğeni

önümüzdeki hafta cadılar bayramı indirimi var, yayınlar geldiğine göre önümüzdeki hafta çıkabilir.

3 Beğeni

akşamki yayının linki.

2 Beğeni

şimdi Great America yapımcısı aynı zamanda Türk olan Voith’a iş düşüyr, Cheyenne kendi haritasında git-gel yollara göre basit. biraz geliştirirse ki yapacağım yazmıştı iki hafta evvel, Great America ile çok güzel bağlantı olur Colorado ile.

Haritalar genişledikçe imkan da bir o kadar artıyor