American Truck Simulator - Colorado DLC [Ana Konu]

American Truck Simulator Colorado DLC’si yayınlandı

Muhteşem atmosfere sahip olan Colorado eyaleti sonunda çıktı. American Truck Simulator’ın 6. ücretli harita genişlemesi ve 9. eyaleti olan Colorado DLC’si 12 Kasım’da yayınlandı. Başkenti Denver dahil toplamda 13 şehir ve yüzlerce millik yol ağı ekleyen Colorado DLC’si Steam’de 29 TL’den satılıyor. Rocky Dağları, ulusal parklar, tarihi binalar ve anıtlar, birçok simgesel nokta ile birlikte ATS’nin yeni çıkan Colorado eyaleti en iyi doğal manzaraları sunuyor.

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-colorado-dlcsi-yayinlandi/

Çıkış Tarihi: 12 Kasım 2020
Platform: Steam
Durumu: Yayınlandı

11 Beğeni

I Can’t wait coming out later this year.

It is would be after Idaho DLC

ats oynuyorum “scenic road” dedikleri şeyi çok iyi ayarlamışlar, kendine has renk paleti objeler vs ets’den daha iyi ama adamlar diğer dlc sahiplerine yaptıkları indirimi kaldırdılar her dlc’ye 32 32 ödemem, malum yerlere 5dk sonra düşüyor zaten.

Rocky dağları ve eşsiz doğası ile en güzel dlc olması gerekiyor. Özellikle salt lake- denver arası, gerçekte Amerika’nın en perfect yollarından, otoban olarak. Hususi Google maps ten bakmıştım geçen yıl. Umarım en ince detaylarını kaçırmadan güzel iş başarırlar

1 Beğeni

Denver’da sanayi çok gelişmiş ve birçok çeşitli iş kolu var diye biliyorum. Oyun ekonomisine iyi yansıtırlarsa çok güzel olur.

Bu genişleme ile ABD’nin orta kısmına doğru açılacağız. Batısındaki Kansas ile birlikte Amerika’nın tam merkezindeki eyalet diyebiliriz.

Tanıtım videosundan anladığım kadarıyla çöl,orman,şehir üçlüsünü en kuvvetli hissedeceğimiz eyaletlerden biri olacak.

Bu yıl sonunda harita çok geniş olacak. :slight_smile:

1 Beğeni

Harika Görünüyor Resmi Duyuru Bekliyoruz Ama Hangi Ara Bu Kadar Hızlı Yapıldı Bu Kesit Helal Be SCS Kim Tutar Seni

Idaho’dan sonra Colorado’yu da listemize ekledik.ABD haritasını tamamlamaya son sürat ilerliyoruz. :grinning: :upside_down_face: :smile:

6 Beğeni

American Truck Simulator’ın Idaho eyaletini beklerken bir anda Colorado eyaleti için teaser videosu ortaya çıkmıştı. Ardından CoronaVirus nedeniyle dünya gündemi bir anda değişince SCS Software tarafında yeni bir açıklama göremedik. https://www.simulasyonturk.com/atsnin-colorado-dlcsi-tanitilmayi-bekliyor/

7 Beğeni

4 Beğeni

alaska ve hawaii eyaletinide ekleseler onlarda amerikaya ait

E bu bildiğin Oregon :smiley:

ben snowrunner bekliyorum ben snowrunner bekliyorum ben snowrunner bekliyorum hayır ats çok güzel hayır ats çok güzel hayır ats çok güzel
atsnin hakkını yediler atsnin hakkını yediler
kimse atsyi oynamıyor kimse atsyi oynamıyor
atsye yazık oluyor atsye yazık oluyor
scs bizi kandırıyor scs bizi kandırıyor
biraz oynuyoruz sonra terk ediyoruz biraz oynuyoruz sonra terk ediyoruz
yine ets 2 yine ets 2 yine ets 2
hep ets 2 hep ets 2

6 Beğeni

Corona scsye yaramış anlaşılan😂şimdiden iki eyalet.

Zaten bu sene 2 eyalet gelecek. Açıklamada Idaho’dan birkaç ay sonra çıkaracağız tarzı bir şey demişler. Bu sene başka eyalet yok.

alaska gelsin bende isterim ama alaska dediğin eyalet amerikanın geri kalanının neredeyse yarısı kadar. :slight_smile:

ats colarado dlc nin çıkış tarihi ya eylül,temmuz, ağustos,ekim bu aralıklarda çıkar

Rocky Dağları vesilesiyle en güzel DLC olacağını yazmıştım daha önce.
Texas, tüm herşeyi üzerinde toplayacaktır ama,
Colorado, eğer gerçeğine sadık kalınarak yapılırsa kesinlikle açık ara en güzel DLC olacaktır, olmalıdır.

1 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-colorado-dlcsi-resmen-tanitildi/

Bence de Colorado çok güzel olacak. Oyunda hepsi farklı 9 tane eyalet olmuş oluyor. Keşke başka özellikler gelse de oynanış değişse o zaman nimet olacak bu haritalar.

5 Beğeni
2 Beğeni

Ula ne kadar ilginç bir yapıymış şaşırdım gerçekten helal olsun adamlara