American Truck Simulator - Colorado DLC [Ana Konu]

ABD’nin en rakımlı eyaleti Colorado.Kayak merkezleri,yüksek dağlar falan var.Bol rampalı bir dlc olacak.Başkent Denverda büyük bir şehir.Dağların dibinde.
Bir dlc çıkmadan diğerinin haberi yapıldığına göre artık hızlı davranıyorlar haritalar üzerinde.Seneye belki 3 doc duyurusu yapılabilir.Hatta bu sene en azından bir harita duyurusu daha yaparlar.

1 Beğeni
3 Beğeni

Corona döneminde iyi geziyorlar he.

Anladığım kadarıyla 2019’da gezmişler.

Aynen 2019 sonlarında. Ama cidden güzel yer Colorado.

1 Beğeni

açık ara en güzel DLC olacak, olmalı, başka çareleri yok…
çünkü Rocky Dağlarının merkezi,
Denver tavuk üretim merkezi dünyanın…
Colorado, Texas haricinde bundan sonraki gelecek DLC’lerin ötesinde olmalı…

1 Beğeni

arkadaşlar grand juction national monument kayaları var oraları güzel buraları çizmezse haksızlık olur

bence gerçekçi olmak gerekirse ats 1:20 ölçeğinde colorado grand junction national monument çok kısa bir bölümü yer alabilir

1 Beğeni

American Truck Simulator - Colorado eyaletindeki yeni endüstriler tanıtıldı https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-colorado-eyaletindeki-yeni-endustriler-tanitildi/

3 Beğeni

Rüzgar türbinleri demişken böyle bir videoda denk geldim yazayım dedim.

https://twitter.com/i/status/1280190640597458945

Madem bu konular çok çok önemli Colorado’da bu tarz yüklerin de paketlere eklenmesi gerek? :smiley: Artık zamanı gelmedi mi? Çok anlamlı olurdu.

1 Beğeni

Bencede special transport dlc sinde çıkmalıydı bu scs işi bilmiyor

evet sendeyiz Colorado :smiley:

5 Beğeni

ahahahaa :))
sindire sindire gardaşımm

1 Beğeni
5 Beğeni

ATS de her yeni harita dlc sinden sonra bir açgözlülük yaşayıp bir sonraki dlc yi iple çekiyorum. İdaho çok güzel olmuş ona lafım yok ama aklımız da hep Colorado, Texas, … , Illinois, New York, Maine…

2 Beğeni

Maine… :frowning: Ben de Maine’i bekliyorum ama Hawaii ve Alaska’yı saymazsak en son eklenecek eyalet bence :smiley:

1 Beğeni

Hawaii konusunda bir beklentiniz yoktur umarım…

Hayır tabii ki

Arkadaşlar dün vallah ATS Utah dlc’sinin kalan yollarını tamamlayan bir blog yazısı bekliyordum ama Colorado DLC si tanıtıldı düz ovalarla ilgili bence Utah dlc’sinin kalan yolları 1,39 da tamamlanır güney bölümünede 1.39 da sahip oluruz idaho video dolaşma özelliği utah’a gelir bu güncelleme den sonra