American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinlik]

yarım saatte 15 mil yol cikabildim arkadas single cikip mp de inecez anlasilan :smiley: :smiley: daha var 40 mil düsünün artik gerisini

evet yavaştan başladık

1 Beğeni

Sonunda bu gorevde bitti.

Göreve devam etmeye çalısırken arkada bizden biri var ama boş geziyor :slight_smile:

Trafik felç oldu resmen

Tövbe de … Ben yapacagimi fazlasıyla yaptım emekli oldum :wink:

he hepbirliktemi 500.000 yapıcaz birde steam’de kırmızı kepçe oyuncağını alabildinmi sen bne alamadımda ? yani nasıl alınıyor bilmiyorum

15 teslimat yaptıktan sonra worldoftruck sitesinde hesabına giriş yap event kısmına gel redeem on steam yazan yere tıkla h3diyelerini al.

ben oradaki yük alma yerine save dosyası oluşturdum sürekli yük alma yerim orası farklı şehirlere götürüyorum. sırada beklemiyorum böylece

iyisi yapıyorsun ben de aynı şey yapıyorum

oraya yük götürüp beklemek insanı sıkıyor zaman kaybı en güzeli farklı şehirlere götürmek bom boş her yer

140 bini geçmiş :smiley:

1 Beğeni

Yaklaşık 360.000 yük kalmış. bir şey değil bu hızla gidilirse kısa sürede biter.

ben dün sizin yanınızdan son kez geçerken finish çizgisine yakındınız ne yaptınız bırakabildiniz mi yükü? içerisi ana baba günüydü. indirimi gören kadınlar gibi doluşmuş herkes :smiley: :smiley:

1 Beğeni

tam kaydı yayınladım uğraşamam montajla :smiley:

1 Beğeni

hacı neydi öyle kuyruk 3 4 saatimi aldı

tek kisilik oyunda olsaydin okadar surede etkinligi tamamlardin :slight_smile:

1 Beğeni

vallah boşu boşuna bekledik yanda scsin yayını izleyip durdum

MP şuan böyle

Heyelana ulaşmak için her yolu deniyorlar :joy: