American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinlik]

American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinliği]
Kaliforniya Sahil Yolu sizden yardım bekliyor! Haydi hafriyata…

Tüm ayrıntılar burada;

Etkinlik sona erdi.

Bu konu üzerinden yardım alabilir. Ekran görüntüsü paylaşabilirsiniz. Aktif olarak kullanalım. Konu dışında bu etkinlik için diğer ana konuları rahatsız etmeyelim.

6 Beğeni

Uyarı: İşlerinizi yaparken f7 çekmeyin!!! İptal oluyor.

2 Beğeni

İşini hakkıyla yapamayanlar oldukça 500,000 iş nasıl bitecek?

4 Beğeni

Bitiş tarihi yok! Uzun sürecek bir etkinlik bu ilk kez ortak bir hedef verildi. O yüzden aylar sürebilir ki gerçekte olduğu gibi işleyecek.
Olur olur ATS’de böyle ciddi olaylar lazımdı :slight_smile:
Çok beğendim iyi ki bu heyalanı yaptılar Oregon inşası için dalga dümen saçma olurdu.

İleride düşünün işte böyle ortak online hedefler görevler…

Eğer 2018 sonunda World of Trucks sanal şirketler entegrasyonu başlarsa siz o zaman görün :slight_smile: Aptallar göremez ama ekleyeyim. KÖR ÇÜNKÜ… Ne oynadığını bilmeyen yorum yapamaz.

2 Beğeni

yapacağımız sözleşmeli işlerde özel bir yük var mı yoksa oradan rastgele yük mü alacağız ?

ana siteye de yeni bilgiler ekledim tekrar girin

1 Beğeni

tamam şimdi okudum teşekkürler. o zaman etkinliğe katılacak herkese kolay gelsin. Ats ye bayadır girmiyordum girmek için bir sebep oldu.

@HasanOfke mı o :smiley:

1 Beğeni

Evet gelecekteki … :smiley:

Uyarı: Santa Cruz’a giderken bir daha haritaya bakın, amele hesabı dolaştırabilir…

1 Beğeni

Arkadaşlar bazı gelecek sorulara açıklık getireyim sormayın!!!

1. Aynı şehirlere yük götürebilirsiniz!
  2. Yükünüzü hasarsız götürmeye bakın!!! F7 çektiğiniz anda yükünüz ve zamanınız boşa gidiyor…
  3. Yukarıda görseli olan haritaya dikkat!
  1. Belli bir mesafe koşulu yok , hemen bitsin derdindeyseniz iş arama seçeneklerinde mesafe olanı ayarlayın en kısa olanları götürün sürekli…
1 Beğeni

mud creek slide logolu işi alacaksınız

1 Beğeni

biz yola çıktık :slight_smile:

2 Beğeni

güzel yapılmış gerçekte de böyle bir ortam vardı

2 Beğeni

her iki tarafta teslimat yerleri var
ufak bir yoldan geçiyoruz

3 Beğeni

Bana mı denk geliyor bilmiyorum ama trafik ışıkları ben gelirken hep yeşil oluyor 10. işimdeyim 10’unda da öyle oldu… :thinking:

WoT u her yeniden başlatmada yeni yükler teslim edilmiş oluyor. 1k ya az kaldı sonra kalıyor 500/499k :smiley:

paylaşmak isteyenler bizim hesabı etiketleyebilir

arkadaş damperli kamyonlar ile bu işi yapmak isterdim :smiley: çok tatlılar

5 Beğeni

2k oldu bile aylar falan sürmez bu 10 güne biter :slight_smile: