American Truck Simulator [Ana Konu]

Ets’nin etkinliğinden sonra ats’ye de etkinlik gelecek

Acaba etkinlik ve ödülü ne olacak?

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için geçtiğimiz ay başlatılan World of Trucks “Start your engines” etkinliğinin bir benzerinin American Truck Simulator için de geleceğini açıkladı.

1 Beğeni

Ne yapacağımızı tam olarak anlatabilir misin? ATS ye biraz yabancıyım da

Bu konuda etkinlik ile ilgili bir şey istemiyorum. Karışmasın!

O yüzden burada paylaşım yapın her şeyi zaten aktardım ana sitede

bu oyunu bugun tam alacaktım 3 kez satın almada hata verdi visa boacompra da !
birde Mp de oynayan sayısı az olunca ne bilim sürekli sp oynamak bi yere kadar dedirtiyor ets 2 de ats dede öyle olur herhalde

ondan dolayı da vazgectim gibi sanki şimdi de…

ana konu icerigi & etkinlik icergi konuları faklı şeyler bunlara dikkat. bilgi dolu icerikler oluşması için.

1 Beğeni

Yarın saat 20:00’de ATS için canlı yayın var.

Konu ETS2’ye dönmese bari…

Ats nin promods haritası veya ek haritaları var mı sürekli desteklenen… bu aksam ats yi almaya niyetim var dün alamamıştım hata yüzünden…

Coast To Coast map ve Viva Mexico Map var bildiğim sürekli desteklenen.

1 Beğeni

şuanda indirimde olan bundle paketi alsammı biraz daha indirimli oluyor. new mexico ile heavy ikisi 17,80 kuruş yapıyor. alayım mı

1 Beğeni

almaman hata bir de gelip soruyorsun :slight_smile:

ne yapayım hacı kararsız kaldım kesin alacagıma karar verdim :face_with_raised_eyebrow:

Etkinlik videosu kısa bir şey yaptım

1 Beğeni

Oregeon’a ait video görüntüleniyor şuan. Steam Community :: SCS Software :: Broadcast

Canlı yayında bahsedilen şeyler: https://www.reddit.com/r/trucksim/comments/8ubhtl/scs_software_ats_stream_notes_june_27_2018/

Sürekli güncelleniyor.

1 Beğeni

son bilgileri çevirmeye başlıyorum bi yemek yiyim özetini geçerim yayında zaten anlatmıştım pek bir şey yok açıkçası bunlarla beraber tek bir konuda yayınlamak en iyisi olacak

1 Beğeni

hepsini dizdim konu hazır yarın öğlen görselerle birlikte yayınlarım yatıyorum :slight_smile:

60 maddelik özellik listesi burada;

Her ana konuya paylaşacağım.

2 Beğeni