American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinlik]

Dün geceden kalanlar. Tam 3 saat 49 dakikada sadece 1 yük teslim ettim :smile:

An itibariyle 149.000’i geçti.

Tam üç buçuk saat. Sonuç; ayaklarım pert neticem düz :smiley: Bir daha yapar mıyım? Kesinlikle hayır. İki saatten sonrası eziyet. İnsan o kadar uğraşınca yevmiye beklentisine giriyor :smiley:

3 Beğeni

Dün yayında hasan abi bile tırnak yemeye başladı normaldir :joy:

yük bırakmak için ya da almak için sıraya girip beklemek eziyet. yük bırakma yerine gel al save i ondan sonra istediğin şehre git en azından geliş yönünden rahat geçersin. benim taktik o. yolların durumuna göre ben single dan devam ediyorum

https://livestream.krashnz.com/ Etkinliğe katılamayanlar vs burdan canlı kameradan durumu izleyebilirler.

sanırım gerçek zamanlı yanı trafikden dolayı 3 saat 49 surdu galiba :grin: benim 4 saat sürdü acayip

1 Beğeni

galiba hergün 50.000 teslimat oluyor. hesaplarsak 9 veya 10 gün sürer etkinlik 500.000 olmasına

50.000’den fazladır.

Dün gecenin ardından bi’ çılgınlık yapıp tekrar girdim bugün. 600 kişi falan vardı, aha dedim server boş rahat olur, yolda falan da sıkıntı yoktu takÎ 30-35 mil kalana kadar. Orda bi’ yakalandım 2 buçuk 3 saat sürdü. :sweat_smile:

Etkinligi bitirmem 4 saatimi falan aldi. siz iyi sabrediyorsunuz. Tabi ATS nin oyuncu kitlesi ETS2 ye gore cok farkli bu enbuyuk etken ama direksiyon setiyle habire 1 e tak bosa al sonra tekrar ayni sey… 2-3 saat cekilmez … etkinlige devam edenlere kolay gelsin.

Orası öyle ama SP ded boş yolda sefer atmak da sıkıyor insanı, bilemedim ben sevdim bu kalabalığı :stuck_out_tongue_winking_eye: - Yanlış anlaşılmasın normalde SP oyuncusuyum, en son MP ne zaman girdiğimi bile hatırlamam :smiley:

Arkadaşlar mümkünse sizde böyle iç içe gidin ki boş kalabalık olmasın :smiley:

1 Beğeni

Etkinlik başladığı gün temiz temiz 15 teslimatı yapıp işi bitirmiştim. Şimdi ara sıra multiplayer moduna keyfi olarak takılıyorum. 1 kere bekledim o kalabalıkta daha zor beklerim. Direk olay yerinden başlayıp başka şehirlere götürüyorum :slight_smile:

Cidden setle zor oluyor ama çokta keyifli :smile: Ayağım ağrımıştı dün

Bugün önümdeki eleman sürekli geri kaydırdı, set kullanıyordu sanırım :sweat_smile:

Istanbulda yașiyorsan anlarsin olayi ayni sekildede İstanbulda yasiyoruz.

istanbulda yasamiyorum ama benim oldugum yerdeki trafik oralarda yok. nediyelim ozaman herkese kolay gelsin :slight_smile:

Dik yerlerde hiç riske girmem el freniyle kalkıyorum :smile:

1 Beğeni

Multide bir deneyim dedim yemedi beya :smiley: Yarım saatte 5 mil gidebildik :smiley: @CreedTR sen miydin önümdeki :smiley: