American Truck Simulator - Big Sur Operasyonu [WoTR Etkinlik]

Oralet Birlik’le misin abi?

Akşam Oralet Birlik ile olacak normalde tek başıma herhangi bir simülasyon oyunu oynama programı var da bu gibi istisnalar olacak. O yüzden sohbetten katılabilirsiniz siz de peşimize!

İki yayının aynı anda olması zor olacak. Bir yandan SCS bir yandan senin yayının. İnsanlar bölünür bu akşam veya imkanı olanlar aynı anda iki yayına da bakarlar.

Multiplayer’da yükü teslim edebilmek için 1 saatten fazla bekledim ama en azından ETS2 ye nazaran fazla ters yöne giren dengesiz oyuncular yok. Bu güzel bir şey.

1 Beğeni

Aga bu nedir ya? haritayı tam siteden yansıtmamışlar ama yoğunluğu görebiliyorum.

şimdi multiplayerda video kaydı alacam :smiley:

3 Beğeni

Ciddi misiniz hasan bey ? :rofl: Yazık olacak 2 saat önündekinin tamponunu izlemek … :smile:

o zaman girmeyeyim akşam giricez zaten video yayına girecek birazdan olm işini bitiren çıkmıyor mu zaten? gene mi mala bağladılar :frowning:

Sana tavsiyem SinglePlayer’da işini al kenardaki mola yerine çek, MultiPlayer’a geç ve kayda basla …

An itibari 100.000 bin hayırlı olsun

@HasanOfke İşini biteren çıkabilse çıkacakta işte… :smile: Her iki tarafta da baya bir yoğunluk var. 100.000 teslimat aşıldı.

Ben yardımcı oluyordum arkadaşlara… :rofl:

kuyruğa girip yükü bırakıp çıkana kadar 2 saat sürmüştür :smiley:

Tam şantiye havaı işte süper bence :smiley: pc kaldıracak olsa girerdim bende ama single da devam

1 Beğeni

akşam için hazırladım canavarı :smiley:

5 Beğeni

şey yap sen kapıda bekle hepsi bi anda girmesinler tek tek girsinler :sweat_smile::sweat_smile::smile:

Valla Alandan Şehire doğru inmesi rahat ama Kazı alanına çıkması resmen ölüm olsa gerek…aşağı inerken abartısız neredeyse şehir girişine kadar alana çıkmayı bekleyenler sıralanmıştı …100 mil yol yok ama 2 saat sürer abartısız çıkması :slight_smile:

Dün ve bugün birkaç yük yaptım MP de sırada en az 45 dk - 1 saat beklemek gerekiyor. Tam şantiye havası cidden :smile: @HasanOfke sabah akşam fark etmiyor hep dolu. Santa Cruz tarafının sırası daha az gibi onu da belirteyim

Sanırım tahminim hemen hemen doğru çıkacak :slight_smile: eksi artı bir iki gün oynar belki

Dün gece 2den 3.30-4e kadar böyleydi :smile: Gündüz girdiğimde de benzer şekildeydi.
Video Santa Cruz tarafı Santa Maria tarafı daha kötü…