American Truck Simulator [Ana Konu]

Hayallerin gerçek oldu…
#ets2yegüncellemeistiyoruz

5 Beğeni

ETS2 hayalimiz de gerçek olacak. :grin: Sadece ağlamadan bekleyin. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Beğeni

#cascadiayısalpavel :hugs:

4 Beğeni

Cascadia ile birlikte başka bir dlc daha gelebilir ama beraber ama ondan sonra bir dlc daha gelecek

geçen hasarsız gitme başarımı kasıyordum, arkadan gelen taksi aniden şerit değiştirip dorseme vurdu Pavel’in kulakları çınlamıştır, zaten yan yollarda da sıkıntı var otobandaki gerizekalı yapay zeka aniden durup yan yoldan girene yol veriyor veya yine yan yoldan çıkan araç sizin dorsenize vuruyor, önüme atlasa en azından gerçekçi derim, şu yapay zekayı düzeltmeleri lazım city car driving oyunundaki gibi olmalı.

2 Beğeni

Bu durumdan bende şikayetçiyim ama en azından ets 2 de ki kadar sinir bozmuyor.
Ets 2’nin yapay zekası daha çılgın işlere imza atıyor bana göre.

ets’de makas atıyorlar boş yolda şerit değiştire değiştire gidiyorlar, mp’deki troller gibi önünde aniden duruyorlar. :joy:

1 Beğeni

Ayrıca bendeki AI kendi kendine çok kaza yapıyor. Ters takla atanı mı ararsın; havada uçanı, kaçanı mı? Bunlar Cip’in trafik modundan dolayı kaynaklanıyor da olabilir. :smiley:
Havada uçan ve kaçana bir örnek.

1 Beğeni

95 mb lik güncelleme geldi

1 Beğeni

17 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: American Truck Simulator - Wyoming DLC [Ana Konu]

Yayın başlıyor…

1 Beğeni

Yayın başladı da içindeki aksesuar mod mu?

1 Beğeni

Freightleiner gözüktü park halinde :smiley:

3 Beğeni

Aynı yolda dönüp duruyorlar şaka gibi ahhadhsdghsa

Sanırım haftaya göreceksiniz dedi

Bir girişi bulamadı la. Biri şuna ATS oynamayı öğretsin. Selçuk abi duy sesimizi. :joy:

2 Beğeni

Muhtemelen yılbaşı etkinliği ile alakalıdır.

Umarım gerçekte böyle sürüş yapmıyorlardır…

1 Beğeni

Yanlış görmüyorsam yollarda Cascadia dolaşıyor veya ben kafayı bozdum. Ayrıca şu Lovely Stuff denen şey kabin aksesuarları paketi gibi gibii :smiley:

1 Beğeni