American Truck Simulator [Ana Konu]

Valla tır yenileme sürecine geçilecekse eğer ets2 yi komple baştan yapsınlar

1 Beğeni

bombayı attım tartışma başlasın :d

2 Beğeni

Yeni bir eyalet yada yeni bir tır getirmezler diye düşünüyorum( bu yıl için). Freightliner Cascadia ile bu yılı kapatırlar. Ama lisanslı dorse veya çekici modifiye paketi neden olmasın ???

Açtırmayın bana eski defterleri.:smiley::laughing:
Yıl:2018

3 Beğeni

Bu sanal şirket dediğiniz trucksbook olayı gibi bir şey mi.

Tahminim bu üç dlc eyaletler için olabilir çünkü haziran ve kasım aylarında çıkarmayı düşünüyorlar ki öyle olacağını düşünüyorum yapım süreci anca o kadar sürer geriye bir tane kalıyor o da en eski olan sanırım o texas çünkü çok büyük bildiğin gibi

Arkadaşlar Milano - Zürih dağı gibi tırmanmalık dağ arıyorum var mı sizlerin bildiği tırmanmalık dağ ?

1 Beğeni

colorado eyaleti varsa orda var.ama şu an nerdeydi hatırlamıyorum. batı tarafında kalıyodu haritanın galiba.

Washington da sol üstte bellinghamın sağında dağ var yolda uzun efsane manzarası da var. colorado da var ama henüz tam keşfetmediğim için nerde olduğunu bilmiyorum

Orayı biliyorum :smiley: Ormancıların yeri orası. Dün oraya Western Star 49x ile 80 ton yük çıkardım :smiley: Colorado da ise tek bildiğim milyon dolarlık yol var

1 Beğeni

Ats nin başka yerinde yok ama akşam colorado ya bakar söylerim. :slight_smile:

1 Beğeni

Satın alırsam mutlaka giderim oraya :smiley: Hedefim Mack ile 80 ton çıkarmak. Haftaya yeni indirimler var sanırım o zaman Utah ve Colorado dlcsini alacağım.

1 Beğeni

Utah ı alırsan orada efsane bir maden var carls bad da carson city de olabilir yanlış söylemeyim dinlenme yeride var maden için de kesinlikle tavsiye ederim. :smiley:

1 Beğeni

durangodan milyon dolarlık yola giderken yolun başlangıcında namıq var orasıda iyi bellinghamdaki gibi hatta daha iyi bence

3 Beğeni

Bu akşam bakarım yol uzun mu.

uzun sayılır bellinghamdaki gibi işte

2 Beğeni

Tamam o zaman.

1 Beğeni

colorado dlc sinde indirim bekleme yeni çıktığı için yapmazlar boşa ümitlenme yani

yaparlarda çok fazla yapmazlar sanırım 5 tlcik bir indirim yaparlar

yapacaklarını hiç sanmıyorum hocam yılbaşında belki