American Truck Simulator [Ana Konu]

Heralde öyle kabin aksesuarı diye spamlıyorlardı chatte

4 Beğeni

Buda Gündüz Gözüyle Görmeyenler için.

5 Beğeni

Bırak bunları scs cascadiayı ver bize grafik güncellemesini ver bize :rofl:

2 Beğeni

Arkadaşlar sadece atsye oy verin.Scs görsün etsyi ihmal etmenin bedelini.:face_with_raised_eyebrow:

4 Beğeni

Dahada ters tepki vermesin :grin:

DLC’leri eksik olanlar için…
İdaho yüzde 10, diğerleri yarı yarıya, daha ucuz olanı da var.

2 Beğeni

Ben Utah’ı alamamıştım SCS sırf bu yüzden bundle çıkarmıyor. :smiley:

Washington ve oregon indirimini görünce yeni dlcleri beklicem almıcam çıkar çıkmaz diyorum dayanamıyorum alıyorum. Şu bundle fiyatlarıyla almak 8 10 liraya aldım demek için ikinci hesap açıp alıcam artık. Scs ye kızıyoruz filan ama hangi firma böyle fiyatlandırma politikası uyguluyor Türkiye ye göre. Bazı şeyler geç olsun güç olmasın böyle ulaşılabilir olsun alıp oynayabilelim. Helal olsun scs ye. Bu arada ats oynadıkça sarıyor ets oynadıkça sıkıyor sonumuz ne olacak görücez.

5 Beğeni

Colorado ve Utah dlcsini alarak tüm harita dlclerini tamamladım.(ŞİMDİLİK :D)

Milyon Dolarlık Yol Neredeydi Bilen Varsa Söyleyebilir mi ?

2 Beğeni

montrose - durango arasında

1 Beğeni

Gelecek yeni ışıklandırma güncellemesi ile zaten iyi olan potansiyelini daha da efsane hale getirecektir. Sabırsızlıkla bekliyorum

Akıyor yine Maşallah :slight_smile:

5 Beğeni
5 Beğeni

gerçek zamanlı hava durumuna benzer bir şey mi geliyor yoksa :))) (ama önce oyuna karın gelmesi lazım :(((()

Tam bi troll

4 Beğeni

Bence Cascadia ama bi gönderme var gibi Bildirim gelince yok artık dedim :laughing:

oyunda 2 hava durumu olayı var ya yağmur yağar ya güneş açar.Yağmur yağan yere de güneş açan yere de cascadia geldi geliyor manası var

Ne Cascadia ymış arkadaş, niye bu kadar heyecan anlamadım ki, sanırsın ETS2 ye yeni MAN TGX geliyor :grimacing:

#oneloveets2

3 Beğeni