American Truck Simulator [Ana Konu]

Atsye oyun diyenin kendisine saygısı yoktur.4 tır ve 3 eyaletle oyun mu olurmuş.(!)
#Mpdetrollüğedevamcalaisduisburgaselam.

3 Beğeni

Ogden, Utah’taki Sell Goods şirketinde asfalt kaplamasında bug var. Scs forum kurallarını bilen biri bildirebilir mi?

American Truck Simulator - Lovely stuff (1477840) Depot · DepotID: 1477840 · SteamDB
Bu ne oluyor bilgisi olan var mı?

@sparteam Kabin aksesuarları paketi olduğunu düşünüyoruz.

1 Beğeni

Kabin aksesuarları olduğunu biliyorum. Merak ettiğim şey bu depoya başvuran uygulama derken neyden kastettiğiydi. 2 saat önce yapılmış.

Arkadaşlar scs software yeni yansıtma sistemi getirir fernbüsteki gibi oyunda acayip kötü duruyor yani berbat duruyor yansıtma sadece aynaların bir eksiği var gölgeler ozaman bu halledilir de önemli bir sorun kalkar unreal engine 4 yansıtmada çağ atlamış scs bunu yapabilir biz hala eski yansıtmaları kullanıyoruz umarım kaldırırlar düşük orta yüksek farkı yok yansıtmalar oyunda Low olarak görünüyor textureler gölgeler yok aracın aynaların yansıması parçaların birbirine yansıması yok FPS düşsün umrumda değil yoksa güme gider oyun scs oyuncuyu memnun etmeli en çok sinirlendiğim konu bu yeni ışıklandırma iyi olabilir ama yansıtmalar kötü scs umarım düzeltirsin
Hala eski yansıtmaları kullanıyoruz dx11 li yansıtmalar gelmeli unreal engine 4 teki gibi uzun mesafeli olmasın gene belirli yerleri yansıtsın o yeter

Havada " ATS tarafı için Kabin Aksesuarlarına nam-ı diğer Lovely Stuff DLC sine bu akşam kavuşacaksınız " diye gezen kuşlar var… :face_with_hand_over_mouth: :face_with_hand_over_mouth:

10 Beğeni

bence yarın akşama

1 Beğeni

Tanıtımına bile razıyım.

1 Beğeni

kabin aksesuarı belli oldu

6 Beğeni

14.62 MB depolama hafızasına sahip.

etsnınkı 3 mb ona gore baya buyuk 15 lira hazırlamak lazım

Yayında kabin aksesuarları dlc sini gösteriyorlar!!!.

4 Beğeni

Yatak kismina asilan bayrak cok hosuma gitti @SiSL abi türk bayrağımızı bekliyoruz :blush:

7 Beğeni

Hay çok yaşa :pray: Aynısını diyecektim. Şimdi belli oldu neden 15 MB olduğu…

1 Beğeni

Güzel şeyler var sticker vs olayı da iyi olmuş :+1:

7 Beğeni

ats kabin aksesuarı dlc si çok iyi olmuş

1 Beğeni

Kabin aksesuar dlcsi bile ets2 den kaliteli allah için şu ats çalışanlarından birazını ets2 ye serpiştirsinler araya :joy:

14 Beğeni

su şişesinin olayına çok bayıldım giderken suyun sallanmasına falan birde cama koyulan telefon gps ine

3 Beğeni

Tahmin ediyordum, tuttu
Hayırlı olsun tekrardan :slight_smile: