American Truck Simulator - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu]

1.40 ATS’yi görünce anlık…
961219_o8ca8

1.40 Beta çıktı

1 Beğeni

3,7 Gb indirme yapılıyor şuan bakalım nasıl olmuş :smiley:

1 Beğeni

Sırf Western Star için giriyorum şu an ışıklandırmanın nasıl olduğunu ets’den aşağı yukarı gördük ama ona da bir bakarım çünkü 1.35’ten sonra aldığımız en büyük güncelleme sanırım

edit: ışıklandırma ets2 gibi mükemmel yine

ATS de uzunları açınca tabelalarda va ailerde parlama yapıyor.Bug mı bilmiyorum ETS2’de karşılaşmadım bununla

Aracın dikiz aynalarında var,tabelalarda da var.

Atsde gördüğüm kadarıyla parlama sorunları var sabah 7 de güneş doğmuşken selökter yaptığımda bile Ai’lerin arka tamponunda belli oluyor sellökter yapıldığında falan

ATS’de de etraf, ağaçlar, objeler çok iyi ama ETS’deki ışıklandırma şimdilik daha stabil, ve biraz daha kaliteli gibi geldi bana. Güneşin batımdaki vuruşu, gözü alışı beni ETS 2’de daha çok etkiledi diyebilirim.

7 Beğeni

geldi dediğiniz beta değilmi? 1.40 resmi güncellemesi değil

Bu kadar ATS için emek harcanan bir yıldan sonra bide üstüne 1.40 güncellemesini ATS ye açan SCS yi buradan kınıyorum…
Birazda bizim gururumuzu okşa, ne bileyim mesela 1.60 a kadar sadece ETS yi güncelle meselaaa :smiling_imp:

11 Beğeni

ETS2 kadar stabil değil ATS umarım yarana bir nebze su serpmiştir bu açıklamam :rofl:

2 Beğeni

ATS de peterbildin ic disborad ışıklandırması sanki yanmıyor birde ats araclarının ön farları soluk gibi yanıyor normalde öyle mi peterbilrdin gerçekte erken açıyorduk eskıden kararıken yagmurlu hava actım hic yanmıyor gibi farlar acık anca belli oluyor en yüksek ayarda oyunuyorum ama tırtıklanma hala var birde cok iyi olmuş ets duruyor yüklemedim daha bile :smiley:

Evet sıradaki (!) :grin:

14 Beğeni

E bu gayet dogal bir olay ya?

3 Beğeni

ETS2’de col yok ondandir belki :slight_smile: iklimlere gore degisir, her yerin farkli diye anlattik aksam :slight_smile:

1 Beğeni

Ah ulan scs ben ne zaman dış göreve gitsem ya etkinlik gelir ya güncelleme gelir yada dlc çıkarırsın
Sanki beni bekliyorsun :rofl: :rofl:

American Truck Simulator‘ın 5. yıldönümünde SCS Software, 1.40 güncellemesi ile yeni görsel aydınlatma sistemini getiriyor. Mevcut çekiciler için şasi güncellemesi, Western Star 49X için Sleeper kabin ve Set-Back şasi gibi öne çıkan özelliklerin yanı sıra ATS için şimdiye kadar ki en büyük görsel güncelleme yapılıyor.

7 Beğeni

Şansını denemek isteyen katılabilir bence.

ya ben katıldım 100 like bile geçtim hani benim kamyonum böyle iş mi olur scs
:smiley:

Amerikan tırlarında far actıgın zaman belli olmuyor ets gibi kararınca anca herhalde gerçekte amerikan tırlarında öyle avrupa tırları gibi değil yoldaki cizgiler cok iyi birde sarı olan gerçekte aynı böyle cok güzel olmuş :smiley: yoldaki alsfat bile :smiley:

1 Beğeni

Oyun level atladı resmen harika olmuş.
Tek bir şey var o da sanki bazı bulut texture leri low quality gibi yakınlaştırınca öyle gözüküyor,belki beta olduğu için öyledir.

image
Bu arada yakında bunu duyururlar bence.

3 Beğeni

Bazı bulutlarda pikselleşme oluyor, düşük çözünürlüklü gibi gözüküyor evet.

Aynı durum kaputun üstüne vuran gölgede de var, kaputun üstünde kare kare pikselleşme var gölgede. Bunlar dışında düzeltilmesi gereken bişey göremedim ben açıkcası, güncelleme çok güzel olmuş, ses güncellemesinden çok daha iyi olduğu kesin :sweat_smile:

2 Beğeni