American Truck Simulator - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu]

selçuk abi belki yarın belki yarından da yakın demişti bakalım

2 Beğeni

49X’in diğer şasisi (SAB) sonunda ekleniyor :slightly_smiling_face:

Boş durmuyorlar birsürü yeni parça var :slightly_smiling_face:

Esnaf Paket 49X

Çok güzel oldu :slightly_smiling_face:

12 Beğeni

Bu da benden olsun @BabyYoda :slight_smile:

Hangisi kullanıcam hepsi çok güzel duruyor, kafam karıştı

2 Beğeni

bu tür şasiler maksat itibari ile kısa mesafeli degilmi depolar yanlıs gormediysem 250 galon

Cascadia’yı şöföre verme zamanı geldi :slightly_smiling_face: 150bin milde :slightly_smiling_face: WS ile yola devam :+1:

1 Beğeni

aww work in progress yani beta yok henuz :no_mouth:

Weibo’da 1.40 beta yazısı paylaşılmış. Kuzey Kaliforniya yok. Daha önce görmediğimiz sürpriz bir özellik de koymamışlar bakalım ışıklandırma nasıl olacak

2 Beğeni

Herhalde salacaklar yayından sonra

2 Beğeni

O şey değil miydi ya? Ats’nin discordu var mı?
Biri de böyle demiş?

1 Beğeni

Güncelleme çıkacak zaten beyler :smiley: ama ben ETS 2 videosunu montajlıyorum kahretsin… :frowning: neyse gece ATS’de takılırız

4 Beğeni

Hep mi ters zamana gelir insan be :slight_smile:

1 Beğeni

Yayını izliyorum ama sanki ışıklandırmada ets gibi çok büyük bir değişiklik olamayacak gibi bir tek bana mı böyle geldi bilmiyorum ama fazla bir değişiklik yok gibi

1 Beğeni

yayından gram anlaşılmıyor oynamayınca gerçekten anlayamıyorsun şu an ben de video için tekrar çekerken inanılmaz anlara denk geldim

bulutların, gökyüzünün, ışığın değişimi inanılmazdı o kadar değişik olmuş ki oynamadan anlayamazsın ama burada manzaralar, dağlar, ovalar, şehirler bir sürü etken var ışık ona göre değişiyor

ilk adım için harika bir başlangıç devamında neler eklenir göreceğiz de şu ıvır zıvır eski dx9 kalıntıları yarım yamalak eski tekniklerden ne kadar çok uzaklaşırlarsa bizim için o kadar iyi gibi

ats gelince video yayın olmadığı için sakin kafa ile los angelestan başlayıp gece boyunca oynayacağım bakalım zaten ilk reaksiyonları parkta hep beraber veririz :smiley:

çok foto yüklemeyin please… sdfsdf

12 Beğeni

Diyelim ki hiçbir şey olmadı sadece yeni skybox’ların kalitesi gerçekten çok güzel olmuş ve çok çeşit var bu bile etkili oluyor bence

Bir sonraki adım AA’yı düzeltmektir umarım

EDİT: ATS 1.40 AÇIK BETA YAYINLANDI

2 Beğeni

:black_heart: :black_heart: :black_heart:

4 GB güncelleme gelmiş :slight_smile:

7 Beğeni

Ortadoğu internetimize bir saatte indiririz artık :smiley:

4 Beğeni

Dün bir bugün iki ikisinde de bugün 1.40 gelicek dedim ikisinde de geldi :smiley:

2 Beğeni

Selçuk abinin yayında bahsettiği sürpriz ne oraya çıktı mı yoksa 1.40 open betanın çıkacağı mıydı?

2 Beğeni

Romanya vatandaşları Sleeper kabin Western Star ile ilk yüklerini alıp yola çıktı bile :smiley:

5 Beğeni