American Truck Simulator - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu]

1 Beğeni

Oyunu yeniden keşfe çıktım resmen, etrafa bakmaktan tırı unuttum bir virajda :rofl:

Bellingham - Collville arasındaki highway 20 yolunu tavsiye ederim, Diablo gölünün manzarasına bir de şimdiki grafiklerle bakın çok güzel gözüküyor

10 Beğeni

Betadan mıdır sonra düzelir mi bilmiyorum ama gündüz herhangi bir sorun yok ancak gece 10-12 kadar fps düşüşü yaşıyorum.

1 Beğeni

FMOD Sanki daha iyi olmuş topraklı yolda giderken lastiğin sesi cok iyi geliyor bazen ağır giderken arac cok iyi sallanıyor hızlı gitmekten daha iyi yaylanmasını hissedebiliyorsun ayrıca bulutlar güneşin önüne gecince gölge oluyor cok iyi olmuş. Ağır sürünce cok zevkli 50 gecmeyin anlarsınız lastiklerin sesi geliyor kulağa duyabiliyorsun lastiklerin sesini yolda giderken şu anti alasing olayı cözülsün oyun daha iyi olacak gerçekci gibi cıkıyor resimler.

2 Beğeni

Ats araçların farlıarı biraz az yanıyor gibi yada gerçkete öyle herhalde.

605 mb güncelleme geldi notlar:

A new ATS build 1.40.0.51 is available in public_beta branch on Steam.

tweak default dash backlight (to match new light behavior)
0143717 - Colorado - US 491 - Sharp transition of texture
0143719 - Colorado - US 491 - Sharp transition of texture
0142593 - Colorado - US 160 - Sharp transition of textures
0146044 - wa_stripmall2.pmd - Decrease luminosity
0143727 - Colorado - US 285 - Sharp transition of textures
0146496 - Special Transport DLC - Invisible wall blocking unload point
0146498 - Special Transport DLC - Vehicles have wheels in ground
0143811 - Washington - near Yakima - Disappearing hill
0143812 - Washington - near Yakima - Remove texture
0143722 - Colorado - Alamosa - Disappearing hill
0143723 - Colorado - US 160 - Sharp transition of textures
0143724 - Colorado - US 160 - Sharp transition of textures
0143721 - Colorado - Alamosa - Sharp transition of textures

2 Beğeni

gündüz biraz parlak geldi alışamadım ama güneş baymaya başlayınca fotoğraf çekmekten yol gidemiyorum, orman yolları çok iyi olmuş güneş ışıkları ağaçların arasından vuruyor.

Fotoğrafta öyle çıkıyor ama az önce de bir gece seferi attım yolu aydınlatmada bir sorun yaşamadım. Tabii hep otobandan gitmiştim ara yollarda tekrar bir bakıcam

Şu californya haritası yenilense artık cok eski

oyunda saat 10 ila 15 civarlarında çok parlak oluyor ve bilgisayarım resmen can çekişiyor fps yerlerde sürünüyor 60 dan 28 26 ya kadar düşüyor bazen dahada düşüyor betada oldugunu biliyorum ama can sıkıyor zulum oluyor gündüz sürmek bir tek bende mi böyle oluyor acaba bilmiyorum

2 Beğeni

Bende de aynı durum var. Gündüzleri iç kamera fazla parlıyor ve fps 40-50 arası oluyor. Geceleri ise ışık altında durunca 40-50fps oluyor. Umarım düzeltilir 60fps akıcılığını göremedikten sonra oyun keyif vermiyor :frowning:

2 Beğeni

Size bir şey sormak istiyorum:

• Shift+F11 yapınca direk rapor olarak gönderiliyor değil mi? Normalde ben mail yoluyla rapor ediyorum?
  • Dikey eşitleme tam olarak ne işe yarıyor? Açınca veya kapatınca, ben kapatmayı denedim fps arttı ama sanki ben görüntüde bir fark göremedim sanki, ben 1080p 144Hz Freesync HDR destekli bir ekranda full ultra ayarlarda oynuyorum.

kapak @Burak34

14 Beğeni

İşin sırrı farlardaymış. Gündüz bile farı açınca 10 fps birden düşüyor. Yeni ışıklandırmanın kdv’si galiba :smile:

Henüz betada olduğu gayet doğal. Betanın amacı stabil olmayan yeni özellikleri deneyip hataları eksikleri raporlamaktır. Finalde böyle olmayacak yani.

2 Beğeni

Allah aşkına şu aa sorununu çözsünler bu nedir dalgalanma hareket ediyor tırtıklanma var hevesimi kaçıyıryor oynarken sağa bakın tellerin oldugu yere o kadar güncelleme geldi bi aa düzelmedi oyun icinde aa acılmıyor ölcekleme 400 oldugu halde aynı bu nasıl bi iştir arkadaş oynamıyorum. Düzelene kadar. Çok kötü soğutuyor oyundan adamı. Kafayı sağa sola cevrirince cok dalgalanma oluyor ben anlamadım gitti kimse demiyor mu şunu düzeltin diye.

2 Beğeni

Farklı Simulasyonlarda bir süre vakit geçirip sonra Ets2&Ats ye dönünce o kadar da göze batmıyor. Oyundan keyif almaya çalışın bence. antialiasing hepsinde sorunlu, evet Ets2&Ats de biraz daha fazla kabul ediyorum :smile:

2 Beğeni

[DX11] Help regarding Nvidia Profile Inspector (NPI) - Roextended Project buraya bak burada adam detaylıca anlatmış. bu ayarları yaparak pürüzsüz bir görüntü elde edersin fakat performans kaybı yaşarsın. scs msaa veya daha güçlü bir sistem getirdiği zaman senin bunu kaldırabilecek bir bilgisayarın var mı? her yerde aynı şeyi yazıyorsun. adamlar mevcut kenar yumuşatmanın yetersiz olduğunun zaten farkındalar. sorununu bu foruma yazarak veya canlı yayınlarda sohbete yazarak bulamazsın. scs forum’da konu açarsın, fikirlerini belirtirsin ve cevap alırsın.

6 Beğeni

Kardeşim türkçesi yokmu bunun anlasam burdakini denerdim.

ben anlatmıştım konusu var parkta ama bunu yaparsan ssaoyu kullanamıyorsun.

1 Beğeni