Açılış Metni - SimülasyonPark nereden çıktı?

Biraz zaman geçtikten ve bazı konular unutulduktan sonra burasıda aynı hali alır…

Inşallah almaz diyelim ne diyim :smile:

@HasanOfke savaş tarzı oyunlar için yeni bir kategori mi açılsa acaba ? Ana Konu açmak için falan… gerek yoksa nereye açalım ana konuları?

Şu an acelesi yok. Ana konu ana konu gitmek de zarar verir. Örnek olarak ARMA 3 için en iyi modları listelemek, en iyi sunucuları listelemek vs. bu tür ayrı ayrı insanların geleceği konular düşünüyorum. Bu her oyun için olur.

1234567890

Biraz da diğer simülasyonların aktif olamaması neden oldu. Sabah akşam ETS2 modları vs. saçma sapan aynı tekrar eden hata konuları görmek can sıkıyor. Ama yine de bir trafik var ve o burada şu an yok :smiley:

1 Beğeni

30 dakkadır bakınıyorum birde karanlık modu aktif edince valla olmuş hasan :ok_hand: spintires cıkmadan gel tantuni ısmarlayım rahatla dinlen:yum:

Materyal temasının karanlık şeması daha iyi normalinde keskin hatlar yok. Onu ayrı olarak seçmenizi sağlamam lazım. Daha güzel net duruyor. :smiley: Mersin buraya çok uzak… :sweat_smile:

1 Beğeni

kavisli büyük ekranda beyaz cok göz yoruyordu. siyah tam oturmuş ne acık ne cok karanlık aman dur oynama böyle kalsın:grinning:

ne uzagı bir ucak mesafesi, havada sıcak denizde mis :sunglasses:

@anon28546784 a katiliyorum bu renk tonu cok iyi, beyaz renkte buyuk ekranda kotu oluyordu bu goz yormuyor.

Yazilar yorumlar dahil arkaplani tek renk onu degistirince metinler kotu gorunuyor buna bakicaz cok bir secenek yok

Sims ve f1 i ben yürütürüm bide genelde oynadığım oyunlar oldukları için :smiley:

Konularin altinda boyle bir hata var mi?

1 Beğeni

Hayır yok !

bende herşey normal:ok_hand:

1 Beğeni

Konuya girin onerilenlerin altinda

Yok!

Admin panelinde bir sey var o zaman hayir sorun olursa duzeltmek karisik ondan tirsiyorum

Bende de ayni sorun var.