Açılış Metni - SimülasyonPark nereden çıktı?

Hoş geldinizzz :smile:

2 Beğeni

Logo daha hazırlanmadı geçici bir şey koyduk. SSS, Kurallar vs. sayfaları da güncellenecek. Şu an iyi gidiyor. Eksik bölümler olabilir her şeyi açıp içini boş bırakmaya gerek yok. Zamanla kimin neye ihtiyacı varsa açabilir. Bizden beklemeyin. Ana konular dahil siz oluşturabilirsiniz. Hiç olmadık bir oyun için bile eski oyunlar dahil konu açın eski oyunları görelim. Ne yaptınız ne ettiniz oyunlar için onları aktarın. Tamamen kullanıcıların şekil vereceği bir yer olmalı.

1 Beğeni

Tamam sen istedin bunu :crazy_face::nerd_face::nerd_face::grin:

2 Beğeni

Logo koyulmamış hali mi bu ? Bu logo diğerlerinden çok daha güzel. Bence kalsın bu şekilde.

2 Beğeni

Bencede , sade ve güzel duruyor kalabilir .

2 Beğeni

Hayırlı olsun kaptayn :slight_smile:

2 Beğeni

Ayrıca Discourse sistemi için zaman tüneli gelmesi planlanıyormuş. Ne zaman gelir belli değil. Ortak bir akış güzel mi olur bilemiyorum ama bakacağız.

O zaman bloga falan gerek yok her şey buradan halledilir :smiley:

Zaman gösterecek artık :smile:

öyle olmuyor işte ama o siteyle birleşmek zorunda

1 Beğeni

Blog tarzı bir eklentisi olsa aslında XenForo’da falan var ya, ana sayfa direk blog olacak oradan topluluk tuşuna tıklayınca burası açılacak ama yine aynı sistem olacak. Buradan konular seçilerek orada gösterilicek.

1 Beğeni

blog gibi bu konuları dizen bir tasarım var ama blog olayı başka bize sadece insanların kolayca paylaşım yapabilecekleri bir yer lazımdı o da oldu

1 Beğeni

O zaman sadece başlıklar mi açılacak içerik kısmının aktarılmasına gerek yok teker teker .?

Burada her şey tamamen ayrı serbest zaten siteden buraya otomatik haber gönderilebiliyor ama onu bile yapmak istemiyorum. Forumda sadece belli oyunlara yer verilecek artık. Bayram dönüşü kategorileri düzenleyeceğim. Burada simülasyon + ilgili olan her şey

Hala beğenemiyorum, haberin olsun!

yarın bakacaz ona çok ayar var

Saat 1:34 bundanda haberin olsun ! :nerd_face: :smile:

Bir şey söyleyeyim, cidden foruma göre kullanışı oldukça kolay ve pratik , kullandıkça daha çok benimsedim .

2 Beğeni

Ben forumda aktif değildim şahsen ama burası ne bileyim daha özgür ve basit hissettiriyor foruma girdiğim zaman zaten yığılan on binlerce konu gerekli gereksiz o bile bi kasvetli ortama sebebiyet…

Haklisin , insanlara yeni bir konu açmadan önce var olup olmadığını kontrol edin dememize rağmen aynı konular birikip durdu.