Yine yılbaşı öncesi etkinlik olur mu? - ETS 2 ve ATS

Biliyorsunuz yılbaşı öncesi SCS Software bir etkinlik düzenliyor. ETS 2 ve ATS’de hediye taşıyoruz. Ödülümüzü alıyoruz.
Yine yaz bitti ve sonbahar başladı. Ekim-Kasım-Aralık derken 2018 yılına gireceğiz. Yıl bitmeden New Mexico ve İtalya paketleri ile Scania S gelecek. Dolu dolu güncellemeler bizi bekliyor.

Geçen yıl böyle bir şey olmuştu. Tabii bunu taşımadık. Ama belki bu yıl ağır nakliyede böyle devasa bir hediye kutus taşıyabiliriz? Hazır ağır nakliyeye yeni dorse ve kargo ile eskortlar gelecekken? :smiley:

Siz ne düşünüyorsunuz? 3 ay çok dolu geçecek. :smiley:

4 Beğeni

Vayt bee zaman ne çabuk geçiyor ama sanmam aynı etkinliğin geliceğini. Gelirse Yep yeni bir şey gelir.

1 Beğeni

Everett, hasan abi zamanla hızla geçip gidiyor ve yılın sonuna yaklaşırken bizi dediğin gibi büyük güncellemeler bekliyor .

ATS ile başlayayım;
New Mexico dlc si ile ATS bölümünde çalışmaların hızlanacağını düşünüyorum ayrıca scs ATS için araç sayısının az olduğunun farkındadır yani 2018 'in ilk çeyreği gibi ( Tabi iç sesim bu , doğruluğu %0 :grin: )
yeni bir araç için hareketlenmeler görebiliriz. ATS ana haritası malum çölden ibaret , new mexico ile yeşilliğe ormanlara ulaşıyoruz buda beni sevindirdi çünkü yeşillik demek canlılık demektir benim için…

ETS de ise Lisans sıkıntısı çıkarmayan ve Scs ile çoğu zaman entegre bir şekilde çalışan SCANIA…
Evet yeni nesil Scania Ş çekiciler gelecek , biliyorsunuz daha öncesinde mod ile oynamıştık ama scs tarafından yapılmayan bir araç beni pek tatmin etmez niyedir bilinmez :smile: cekiciyi bekliyoruz bakalım . …Diger firmalarin ibret alması umidiyle …

Eskortlar için pek bir şey diyemem … bir fotoğraf var elimizde … gelirse pek bir şey değişmez benim için ama single a can katabilir ( MP için yorum yapmayacağım apayrı bir ortam)

Başka bir konu … canlanan WOT…
Geçen sene sonuna doğruydu yanlış hatırlamıyorsam… scs bu yıl bizi ne bekliyor temalı videosunda ağır nakliye ile supriz kutular taşınan bir dorse görüntülemişti… malum WOT etkinlikleri artacağını biliyoruz vede bu topluluk acısından iyi bir durum … en son yapılan etkinlik ile ana haritayı hatırlamış olduk … :grin:
Scsnın bir başka harita genişlemesi olan italya …
Bir demete yakın fotoğraf var elimizde … ambiyans güzel… italya çıkışından sonra yine en son yapılan etkinliğe benzer bir etkinlik bekliyorum … ama (Tabi bu beklenti) ana haritaya gitme temalı olmasın lütfen. :smile:

Artık sene sonuna doğru kocaman kutu mu taşırız yoksa başka bir şey mi bilemem … ama hasan abinin dediği gibi 2018 e scs bizi güzel hazırlıyor…

Kendi acımdan söylüyorum bunu …italya ve scania es zamanlı güncelleme ile çıkacağını varsayarsam eğer inşallah 22 aralıktan sonra ( okul bitiyor :grin: )
Bu güncellemeler yayınlanır…

Yazı baya uzadı gitti en son şunu söyleyeyim arkadaşlar lütfen sizde yazın bir şeyler boş geçmeyin…
Çünkü kendi açımdan söyleyeyim bu simülasyon dünyasında ben kendimin sahip olduğu bilgileri okuyarak bilgi paylaşımında bulunarak öğrendim o yüzden sizde yazın sizde okuyun …
Teşekkürler…

2 Beğeni

Geçen sene yayınlanan ağır nakliye DLC’si eskort ekibi falan olduğunu varsayarsak bu eskort olayı bu yıl bitmeden gelecektir. Bir sonraki sene için yine bir video olursa daha sürpriz şeyler olur inşallah. Kalan 3 aya çok büyük şeyler sıkıştırdılar. Bekleyip bekleyip bir anda patlayacak DLC’ler güncellemeler

3 Beğeni

Aynen kardeşim dediğin gibi bu yıl sonuna doğru scs bizlere büyük süprizler yapacaktır
Yani bende öyle umuyorum bekleyip göreceğiz

2 Beğeni

Ahmet yıllardır bu konuyu beklemiş :grin: güzel yazı olmuş ama, hepsine katılıyorum.

3 Beğeni

Aynen öyle, bencede bir etkinlik gelecektir. Zaten WOT ortamı bayaa bir hareketlendi. Bu önümüzdeki aylar dolu dolu olacak, hareketlenecek ortalık.

1 Beğeni

Galiba dolmuşum, patlayiverdim . :joy:

1 Beğeni

O videodaki treylerle yaptırırlar. Zaten o gelicek önümüzdeki güncellemelerde.

2 Beğeni

Scania S serisi ile böyle devasa bir yükü taşımak isterdim ama ses seda yok :confused:

o yükü taşımak için bir mod lazım ama kalkışan nedense olmadı belki olur ya olsun yani ama heavy cargo pack olmayan kişi nasıl katılacak etkinliğe? çünkü etkinlikler herkese açıktır tabii dorseler vs. içerde var ama…

Ya da eskiye dönüş yaparlar. Zaten Raven etkinliğindeki dorse kaplamaları oyunda duruyor.

2 Beğeni

eskortlar ve scanialar benim için en önemlisi gelir insallah bakalim

Büyük harf kullanmayalım. Düzgün cümleler kurmaya özen gösterelim ve kullanıcı adımızı değiştirelim.

düzelttim hasan abi ama adimi yapamadim özür dilerim

SCS ortak bir noktada karar verecektir elbet.Yazıldığı gibi ağır nakliye paketi olmayanlar nasıl katılacak.Etkinlik için ufak bir güncelleme gelir ve bu herkesi kapsar.Eğer ağır nakliye içeriği olacaksa.Zaten ağır nakliye paketini almayan için bu benim bildiğim oyunda var ancak pasif olarak.Mesela ağır nakliye paketi olmayan MP’ye girdiğinde karşıdankinde varsa sadece dorse siyah olarak gözüküyor.Bununda bir çözümünü bulurlar elbet.ETS 2’nin DLC’siz sadece eklentisiz ETS 2’ye sahip olanlarıda kapsar şekilde yaparlar diye düşünüyorum etkinliği…

Ya son duruma göre gerçekten dolu dolu güncellemeler bizi bekliyor. Çoğu kişi hıza şaşıracak. :smiley:

SCS uçur bizi… :airplane: :upside_down_face:

Fransa DLCsi tanıtılmak için yapılan etkinlik benzeri yapılır . Ağır nakliye DLCsi olanlar yapar olmayanlarda alır ve hem satış hem tanıtım yapılmış olur.

Evet satis icin iyi destek olur ama scs öyle bir şey yapacağını zannetmem . Herkesin ortak katılacağı bir etkinlik tercih eder çünkü şuan hedef WOT geliştirmek. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni