Yine yılbaşı öncesi etkinlik olur mu? - ETS 2 ve ATS

Fransa etkinliğini DLC’si olmayanlar yapabildi mi?

Yapamadı mi ?:smile:

Bilmiyorum soruyorum :smile:

Yaptı tabiki 10 dan fazla ülke var … Bir anda kendimden şüphe ettim be :grin:

Tam olarak bilmiyorum bende eğer yapıldıysa o zaman bunun içinde bir şey bulabilirler galiba :smile:

1 Beğeni

Yapılıyor. Hatta ben yapıp itemlerin parasıyla aldım Fransa DLC’sini :smiley:

İyiymiş :smile:

Sen ilk zamandan yaptın ama :smile:
Parası iyiydi :smile:

1 Beğeni

Yanlız ağır yük paketi çıktığı zaman bu pakete yeni eklentiler olacak denilmişti.Eskortlar filan bu pakete güncelleme olarak gelicekti.Fakat şuanda farklı bir dlc olarak çıkması konuşuluyor.İçimiz dışımız dlc oldu.Güncelleme olarak var olan dlcye eklemeleri daha mantıklı değil mi sizcede?

1 Beğeni

O DLC’ye yeni yükler gelebilir ama Special Transport olayı eskortlu sistem gerektiriyor. Her şey açıklanmadan bilemeyiz. Eskort sistemi DLC olmadan da çalışabilir ana altyapıya eklenecek bir şey çünkü :slight_smile:

1 Beğeni

İnşallah dediğiniz gibi ana altyapıya eklenirde mevcut ağır kargo dlc’si ile birlikte kullanabiliriz.

Yılbaşı yaklaşıyor bu yıl mahrum kalacağımızı sanmıyorum özellikle böyle dolu dolu güncellemeler gelmişken :slight_smile: bekleyip göreceğiz. Yılı ETS 2 ile açıp yine aynı şekilde kapatmayı beceriyorlar.

3 Beğeni

yine wot yükü taşıyıp küçük hediyeler vereceklerdir farklı bir şey olurmu acaba

1 Beğeni

Hediyeler arasında hem envanter öğesi hem dlc olur daha başka özel şeylerde gelebilir…

1 Beğeni

İki oyun için de S kodlu DLC’ler 1 yıl kadar süredir öylece yatıyor. Belki de S ile başlayan bir hayvanın tasarım paketi gelebilir kuzgun ve ejderhadan sonra.

1 Beğeni

:rofl: hayvan mı yok kalsın biz almayalım ya ne verecek steam envanteri vs. birkaç aksesuar verir işte pek şey edilecek bir yanı yok artık maksat rozet olsun alalım görev zart zurt

3 Beğeni

Zaten yapana kadar 1 tl ye düşüyor …Hele biri bana söylesin… kime ne faydası var :smiley: … profil için yapıyorum ben artık daha amacı düzgün oluyor

1 Beğeni

Ats yi ilk gün yaptım 50 tlye bi sayko koymuştu… satıldı mı bilmemde aynı günün akşamına 6 tlye düşmüştü ilk gün ilk an yapıp direk satıcaksın fena kâr ediyorsun

1 Beğeni

Eee… Special’de bitti. :smiley: Artık gelmelisin . Hikâye, amaç lazım.

1 Beğeni

acil italya ile special dlc sini almam lazım :smiley: