Yeni Test Drive Unlimited: Solar Crown [Ana Konu]

2018 yılında Kylotoon stüdyosunun Bigben Group tarafından satın alınmasının ardından yeni Test Drive Unlimited geliştirilecek söylentileri ortaya çıkmıştı. Nacon firmasının VentureBeat röportajında bu resmen doğrulandı.

https://www.simulasyonturk.com/yeni-test-drive-unlimited-resmen-geliyor/

İsim: Test Drive Unlimited ?
Çıkış Tarihi: 2021?
Motor: KT Racing
Geliştirici: Kylotoon
Yayımcı: Nacon
Platform: PC ve ?

2018 yılındaki haber

https://www.simulasyonturk.com/yeni-test-drive-unlimited-oyunu-gelistiriliyor-olabilir/

9 Beğeni

Ben yerimi alayım… umarım sürüş dinamiği iyi olur haritayı yaparlar zaten sanırım.

2 Beğeni

Birinci oyun sürüş dinamikleri ve tarzıyla efsaneydi. Hayatımda ilk kez bu oyun için ram ekran kartı güncellemesi yapmıştım. Ayrıca gerçek hayattaki gibi bayilere gidip araçları incelemek ve haritanın etrafında yarış yapmak harikaydı.
İkinci oyun ise haritalarıyla ön plana çıkıyordu. Hawaii’ye ek Ibiza’nın gelmesi muazzam olmuştu ama sürüş dinamikleri bir hayli arcade e kaymıştı ve ilk oyunun yanında rezaletti.
İki oyunda da olan bir eksikte BMW lisansının olmamasıydı. :man_facepalming:t6:
Üçüncü oyun çıkar mı çıkarsa bile 1-2 gibi olur mu? Hiç sanmıyorum. Şu an Forza bu oyunun yerini aldı ama TDU zevkini vermiyor.

Nacon nasıl bir şey yaptırmak istiyor belli değil. Ayrıca Kylotoon ne kadar yapabilir orası hiç belli değil. Ama 2 yıldır çalışılıyor. Ben böyle oyunları daha adanmış stüdyoların yapmasını istiyorum. Öyle arada ralli çıkartalım sonra motosiklet yarışı sonra başka bir oyun böyle sıkıntı zaten dertleri de bize aşırı iyi bir oyun sunmak değil isimden para kazanmak

1 Beğeni

Yeri burası değil biliyorum ancak Automobilista 2 oyunundan hiç bahsedilmemiş simülasyon forumunda bile. Sebebi nedir?

Bunun ilk oyunu da varmış o da tutmamış olacak ki baya gizli kalmış yeni öğrendim bende oysa ki PC için yarış oyunları arıyordum.

1 Beğeni

Tdu serisinde günler haftalar belki aylar geçirmiş biri olarak söylüyorum sürüş dinamikleri ile ilgili biraz çalışma ve grafik geliştirmesi ile forzayı zorlayacak belkide geçicek bir oyun olabilir. Haritasından, oyun içi yaşamına araç kişiselleştirmedeki detaylara bir çok özelliğiyle umarım tekrardan oyun camiasındaki yerini alır

2 Beğeni

çok umutlanmıyorum elbette çünkü malum firma bir efsane yaratmayacak gelip geçici bir oyun da olabilir eski oyunlar eskide kaldı

1 Beğeni

1:1 ölçekte büyük bir ada tasarlamışlar. WRC 8 motorunu kullandığı için benzer fizikler ve oynanışa sahip olacak.

3 Beğeni

Kylotoon stüdyosunun geliştirdiği yeni Test Drive Unlimited oyunu Nacon konferansında tanıtıldı. Test Drive Unlimited: Solar Crown adı verilen oyun KT Racing motorunu kullanıyor. 1:1 ölçekte büyük bir ada haritası tasarlanmış. https://www.simulasyonturk.com/yeni-test-drive-unlimited-solar-crown-oyunu-resmen-tanitildi/

3 Beğeni

bu oyunla ilgili bir gelişme var mı?

Serinin ilk oyunu mükemmeldi umarım buda öyle olur :slightly_smiling_face:

Yayıncı Nacon önümüzdeki 10 gün içinde Test Drive Unlimited Solar Crown, RiMS Racing ve WRC 10 FIA World Rally Championship oyunlarından yeni haberler paylaşılacağını duyurdu.

WRC 10 FIA World Rally Championship için ilk fragman ve detaylar yarın Türkiye saati ile 16:00’da yayınlanacak.

Test Drive Unlimited Solar Crown ve RiMS Racing’in duyurularına aşağıdaki bağlantılardan göz atabilirsiniz.

1 Beğeni

İlk oyun kalitesinde birşeyler gelmediği sürece milletin NFS/Forza’dan çıkıp TDU oynayacağını sanmıyorum yani en azından ben oynamam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

TDU efsanedir… döneminin Forza+ crew karışımını yapmışlardı haritası çeşitli diğer etkinlikleri vs. Sürüş kötüydü 2. oyundada aynısını tekrarlayınca kaybetti. Güzel birşey çıkar ortaya umarım

2 Beğeni

3 saate video yayınlanacak

3 Beğeni

F1 99-02, F1 2012, FH3, NFS Underground ve Most Wanted’dan sonra en çok sevdiğim yarış oyunlardan bir tanesiydi TDU 1 bakalım bu sefer ne çıkıcak :slightly_smiling_face:

Sanırım güzel birşeyler geliyor :slightly_smiling_face:
FH kadar olamaz ama NFS’yi zorlayabilir Harita konusunda ikisinide geçer :slightly_smiling_face:
Fakat videodaki kumar kısmını anlayamadım :face_with_raised_eyebrow:

zor :smiley: bekleyip görelim temmuzda çıkacaksa ooo :slight_smile:
o iş yaş

Dediğin gibi bekleyip göreceğiz ama bu sefer umudum var :slightly_smiling_face: