Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Microsoft Flight Simulator’ın efsanevi Alman uçağı Junkers JU-52 çıktı! https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulatorin-efsanevi-alman-ucagi-junkers-ju-52-cikti/

4 Beğeni

Tante Ju “Teyze Ju” nihayet geldi bu bebegi senin edirne airportta dusunemiyorum tam olarak nostalgia :+1:

2 Beğeni

deneyen var mı merak ediyorum :smiley:

kimin yaptığını yazmamışlar? ayrıca maalesef :smiley: ingilizce her şeyde şart menü için anlaşılması adına faydalı olacaktır tabii

Mustafa Karaca abimiz yapmış :smiley: Kendisi aynı zamanda tf2 nin türkçe yamasınında yapımcısı

Bence simülasyon oyunlarında Türkçe yama kullanmak pek gerekli değil. Hikaye yok, menü ve oyun arayüzünde üstün ingilizce seviyesi gerektirecek kadar çok ağır dil yok.

1 Beğeni

yamanın tam adresi neresidir ona göre haber yazalım yukarıdaki yazıda bir şey yok

Bunu nasıl çözebiliriz ? OK’a basıyorum Microsoft Store uygulaması açılıyor İndirmelere bakıyorum her hangi bir indirme göremiyorum ?

Microsoft Store dan Xbox uygulamasını indir. Tekrardan güncellemeleri kontrol ettiğinde MSFS güncelleme yapacaktır.

şu an bir güncelleme çıkmadı ki? microsoft mağazasından girip msfs sayfasından indirebilirsin oraya direkt atmıyor sıkıntı var

yalnız fsbase falan değiştiyse türkçe yama için onu değişiklik olarak algılayıp yeniden yüklemeni isteyebilir

1 aydır yoktum açmadım oyunu şimdi güncelliyor işte :smiley:

@Emre54 Teşekkürler hocam çözdüm sayende

Uzun süre bende girmemiştim. En son gelen güncellemeyle böyle bir sorun çıktı ortaya. Oyun güncel gözüküyor fakat oyuna girdiğinde güncelleme varmış gibi hata gösteriyor ki aslında güncelleme de var ama ms store un dandikliği… Ne hikmetse Xbox uygulamasını yükleyince sorun çözülüyor.

1 Beğeni
4 Beğeni

@Emre54 Tavsiye edilen veya optional olarak değişiyormu acaba güncellemeler ? Ben radeonda yaşamıştım ona benzer birşey, mail gelip duruyor update update diye Radeon uygulamasında güncelle dediğimde zaten güncelsin diyordu.

Msfs için diyorsan güncellemeden giremezsin başkan. Her açılışta güncelleme kontrolü yapıyor.

1 Beğeni

pipercub goes nowhere :thinking:

1 Beğeni

FSL Control Center yayınlanmış. Prepar3Dv5’in altında MSFS seçeneği de var. Sessizce bir şeyler yapmışlar. :slight_smile:
Kimsenin başka çaresi yok. O kadar yapı, kodlar elbette daha iyi bir yerde değerlendirilecek. :slight_smile: Harika bir gelişme.

1 Beğeni
2 Beğeni