Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Fseconomy mevzusu için üyelik talep ettim. Daha doğrusu başkası fişekledi :smiley: @aranelciryatan
Olursa takılabiliriz. Mevzuları biliyorum çok gerçekçi bir havayolu şirketi gibi oluyor.
Eğer hoşuma giderse ST Airlines’a beklerim. Grup da açtım.

2 Beğeni

Uygundur Hasan kaptan. :smiley:

2 Beğeni

Gelbura.com’da 22-26 Eylül arası sınırlı sayıdaki Thrustmaster ürünlerinde müthiş fırsatlar var!
Thrustmaster Türkiye Distribütör Garantisiyle Gelbura.com' da | Gelbura.com

4 Beğeni

Bu gece PACX çekilişi için bir şeyler hazırlamaya başlarım. Yayın planlandı. Çekiliş değil :smiley: hediye!

Yalnız flightsim ile ilgil olmayan birisine vermeyeceğiz. Yayın öncesinde farklı yerlerde paylaşırım. Güzel geçerse Orbx’e tekrar ulaşıp o büyük çekiliş furyasını başlatabilirim.

5 Beğeni

Aerosoft One çıkmış. Henüz kurmadım şu an ST Airlines için Yunanistan’da uçmam gerek.

3 Beğeni

bugun hotas warthog base i yatay ekseninden kırmıs bulunuyorum :sob:
bu honeycomb ıcın bı ısaret mı acaba :yum:

2 Beğeni

Geçmiş olsun :confused:

2 Beğeni

oha nasıl becerebildin :smiley:

neyse rus yangın söndürme uçağı pr videosu son düşüşten sonra

ispanyollar olmasa halimiz ne olurdu kim bilir adamlar denizden alıp alıp attılar

3 Beğeni
4 Beğeni

Milviz :heart_eyes:

vallah çok üst düzey model beklemiyorum düzgün uçalım yeter be

ulan küfür edecem artık herkes her şeyi yapıyor aktarıyor paylaşıyor
malum stüdyoya gelince gram paylaşım yok dertleri başka

4 Beğeni

TCA Yoke Pack Boeing Edition!

3 Beğeni

SİMUŞ ICAO kodlu küçük havaalanımız Güney Amerika’da bir yerde hizmete girmeye çalışıyor…

:small_airplane:Havalimanı Yenileme Simülasyonu Airport Renovator - Demo İlk Oynanış

buraya paylaşayım :smiley:

2 Beğeni

Bu akşam Microsoft Flight Simulator canlı yayının şanslı 1 kişiye TFDi Design PACX yolcu eklentisini hediye ediyoruz.
Yayında :small_airplane:FBW A320neo ile [LTAC/URSS] :racing_car:SOÇİ’ye uçulacak. :point_right:

3 Beğeni

:no_mouth:

Boeing tasarımı devam ettirilmiş ama çok büyük geldi. Epey yer kaplayacak. Honeycomb da yeni ürünleri tam olarak tanıttı sanırım Honeycomb bir bakıam devam çünkü her şeye uyuyor.

3 Beğeni

Turtle Beach ise böyleymiş

3 Beğeni
4 Beğeni

scenery denemeleri

ortaya karışık arayüze alışmak için takılıyorum

Bizim niye köprümüz yok?

Polygon denemeleri

default köprüyü polygon ekleyerek yok ediyorsunuz vs. her türlü işlemde alan belirtmek için kullanılıyor

normal köprüyü yerine geçirdim eskisini yok ettirme bilgisi verdik

Rectangle
Belli alanları terraforming yapıyorsunuz.
Hassasiyet ayarları var.

4 Beğeni

:hugs:

4 Beğeni

Edirne Uzay Mekiği Fırlatma Rampası.

Göktürk 3 fırlatılir eheheh

3 Beğeni

Turtle Beach VelocityOne Flight Yoke ve Throttle Quadrant için Flight Sim Expo’da yeni bilgiler ve görüntüler paylaşıldı

3 Beğeni