Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Arkadaşlar ben A320 için Türk livery paketi indirdim denildiği yere attım fakat oyunda göremedim yardımcı olur musunuz

1 Beğeni
1 Beğeni

aa Reverb G2 haric benim envanter :sunglasses:
varjo imis ımm :thinking: sanırım 3.195 $

F-5-casevac-3

3 Beğeni

güzel bir eklenti bu hafta bir sürüm daha çıkaracak ancak inişte bazı sesler çıkmadı bir de davranışı tam oturtmamış sanki ama fbw ile uyumluluğu ve çalışması inanılmaz iyi bugüne kadar çıkan en ciddi airliner eklentilerden oldu(fbw olmasa başka tabii)

yine de tam uçuş deneyimi için a32nx devam

4 Beğeni

19 Ekim akşamı Sim Update 6 çıkıyor. 20 Ekim Çarşamba akşamı ise Dev Q&A yayını olacak.
Bu Cumartesi akşamı ise MSFS yayınındayız. :smiley: SDK ile ilgili yenilikler de geliyormuş. Cengiz Topel’e henüz devam edemedim. Bu akşam gerçekten bakıp altyapıyı oluşturmayı istiyorum.

2 Beğeni

fsrealistic de sonunda çıkıyor sesleri tanıtılmış :smiley: xplanede harika oluyordu

2 Beğeni

çüş çüş çüş

2 Beğeni

hayda

2 Beğeni

:heart_eyes:

hornet geliyor erkenden pilatus geliyor yeni havalimanı, eğitimler, fotogrametri şehirleri ve bunlar ücretsiz :smiley: yarın yazarım

bu akşam güncelleme çıkacak msfs yine msfsliğini gösterdi
dx12 de kasımda geliyor, replay sistemi geliyor,

18 kasım dönüm noktası :smiley:

2 Beğeni

8.94gb guncelleme geldi :+1:

1 Beğeni

v0.8.0 of the G1000NXi in the Marketplace! This update brings compatibility with Sim Update 6 and, as always, includes exciting new features and potentially exciting bug fixes. Headline features of v0.8.0 include support for LNAV, LNAV+V, LNAV/VNAV, LP, and LP+V RNAV approach types; METAR retrieval and display; map panning; and plenty more.

G1000NXi eklentisi de güncellendi.

2 Beğeni

:airplane:Microsoft Flight Simulator’ın Game of the Year Edition içerikleri; DirectX 12, Replay sistemi, 4 yeni uçak, yeni havalimanları ve dahası…

https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulatorin-game-of-the-year-edition-icerikleri-directx-12-replay-sistemi-4-yeni-ucak-yeni-havalimanlari-ve-dahasi/

4 Beğeni

Geçtiğimiz yaz duyurulan Reno Air Races genişleme paketinin 18 kasım’da yayınlanacağı açıklandı. Microsoft Flight Simulator’ın GOTY sürümü ile birlikte ücretli olarak Reno Air Races uçakları ve yarış parkuru gelecek.

1 Beğeni

Microsoft Flight Simulator - Sim Update 6 çıktı! (v1.20.6.0)

4 Beğeni

Steamde indirimde.

1 Beğeni

G efekti bile geliyor. Ya bunlar kafayı yemiş :smiley: Neler neler var yeni güncellemede :smiley: saymak istemiyorum. İbretlik…

1 Beğeni
1 Beğeni

Buffalo Joe :sunglasses: