Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

asobonunkini iki model olarak hans reis yaptığı için güvenimiz tam ayrıntılı bir uçak olacak kaliteli de görünecek ancak o çıkana kadar bu çıkarsa mis gibi uçarız ancak bunun ne zaman çıkacağı belli değil

asobonun da 2022’nin hangi çeyreğinde çıkaracağı belirsiz fakat sanmıyorum ki çok sürsün yarısını görmeden atr ile uçarız modelde adamların sorunu yok takır takır uçak modellemişler junkers çıktı durup dururken :d yani biz duruyorduk sdfdsf
o yüzden hans reis hem asobonun uçağıyla hem de aerosoft uçaklarıyla uğraşıyor
davanın has adamı hans reis

3 Beğeni

Arkadaşlar bir şey soracağım bir ara bu 80-90gb ye düşürüldü diye haber dolaşmıyor muydu ortalıkta bu ne şimdi ?

image

standart sürüm için geçerlidir de pek bir önemi yok az disk alanı bu gibi simülatörler kullanılmaz
her zaman daha çok alana ihtiyacın vardır

1 Beğeni

Yok sadece standart sürüm de aynı 123gb indiriyor :smiley:

2 Beğeni

Dogumgunu???

MSFS’in çıkış tarihi 17 Ağustos değil miydi?

1 Beğeni

18-19 Ağustos’taydı geçti bitti. :smiley: Benimki yaklaşıyor… sdfdsfsd
doğum günümde pmdg 737, fenixa320, twin otter istiyorum

3 Beğeni

Yarın sabah mezarlığa giderken daha yakından çekerim hatta kaçırsam mı bi tane yetti artık

2 Beğeni

yarın yazarız bu akşam bakınalım

2 Beğeni

Microsoft Flight Simulator World Update 6: Almanya, Avusturya & İsviçre çıktı!
Yeni hava görüntüleri, yükseklik verileri, elle yapılmış havalimanları, 100 kadar ilgi çekici yer, 8 fotogrametrik 3D şehir, birçok havalimanı düzeltmesi, yeni aktiviteler…

2 Beğeni

we re-evaluated the next few months and plan on having two major updates: Sim Update VI and Sim Update VII/Reno Air Races.

Önümüzdeki 2 ay yeniden planlanmış ve Sim Update 6 ile 7 çıkacak ve Reno Air Races eklenecek.
Top Gun zaten ertelendi.
Önümüzdeki hafta birkaç sorun için hotfix çıkacakmış.

There are some bugs discovered this week from the recent update and we plan on releasing a hotfix in the coming week. It will include a fix for the night lighting Render Scale, Offscreen Terrain PreCaching on VR menus, minor world/water mask clean-up, and a few more items. Full patch notes will be posted with the update.

yeni roadmap

Junkers ay sonuna ertelendi. Developer Q&A yayını da ertelendi.

1 Beğeni

navigraph adam adam
navigraphsız naparım bilemem
ölürüm dayanamam hasretine navigraph

3 Beğeni

Pazar akşamı MSFS yayını var. 747’yi merak ediyorum TOD ile denemek lazım ama gelecek olana göre bir şeyler düşünürüz.
FBW bayadır yeni sürüm atmıyor ben de bayadır uçmuyorum.

@vanillamango, amerikancı greencardçı @Alpiinoo

2 Beğeni

Simus crew hazir bekliyoruz :sunglasses:

2 Beğeni

MSFS yayınlarına bir isim bulmam gerek. Simuş Havayolları mı desek öyle mi başlatsak artık? Ya da sanal havacılıkla genel bir isim lazım.

2 Beğeni

Fbw çöp yaw 747 olsun bence yayın, fbw yerine crj uçmak daha mantıklı.

1 Beğeni

747 ile uçucaz zaten TOD olayını nasıl yaptılar aşırı merak içindeyim. Honeycomb’u ona göre kurucam.

2 Beğeni

Wyoming de mi uçuş? Aklınızda bir yer var mı?

@vanillamango

1 Beğeni

Oralet Airways
Havadaki oralet keyfiniz

2 Beğeni