Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

HypeAircraft güzel bir şekilde H145 çıkaracak.
adamlar nereden nereye geldi bırakmadılar

5 Beğeni

World Update VI ile haftaya Almanya Köln için muhtemelen gamescom fuar binası da eklenir. :smiley: Tanıtım zaten ona yönelik olacak. Ayrıca yeni bir partner duyurulacakmış. Bildiklerimizden de olabilir. Eylül-Aralık development road map de paylaşılacak.

Ciddi bir uçak eklentisi ise Sim Update 6 sonrasında beklenebilir maalesef… asıl sıkıntı yeni tanıtım ve içerik görmemiz yoksa bekleyelim tamam işler sorunlu karışık ancak ses çıkarmamaları saçma

JustFlight, F-14 Tomcat çıkardı. Top Gun DLC’si ile bayram edecekler resmen :smiley: + film de vizyona girdiğinde en uygun ortam burada var.

2 Beğeni

LTFM eklentisi güncellendi. World Update 6 ile gelecek olan özellik belki bir nebze daha iyi yapar.

https://flightsim.to/file/2217/istanbul-airport

Denedim kamerayı çevirirken yine çok düşüyor. Ancak sabit kaldığında FPS yüksek haliyle yine uçamıyoruz.

1 Beğeni

In order to ensure that World Update 6 reaches a very high level of quality, we have decided to move back the release date to September 7th. We are very excited about this update as it features many enhancements to the region, including new aerials and elevation maps, new photogrammetry cities, 4 hand-crafted airports , nearly 100 POIs and new discovery flights, landing challenges, and bush trips. It’s a ton of content and we want to make sure that it will be great. In the meantime, here are some highlights from the World Update 6 release notes:

**

7 Eylül’e ertelendi. yeni aerial, yükseklik haritaları, yeni fotogrametri şehirleri, 4 el yapımı havalimanı, 100 civarında POI simgesel ilginç noktalar ve yeni keşif uçuşları, landing challenge, bush trip vs. bir sürü içerik geliyor.

**

Stability

-Several crashes have been fixed across the title

Navigation

-Fixed ATC radar altitude so the ATC no longer asks you to change your altitude when it is not applicable -The VFR Map now displays information for latitudes beyond 75 degrees -New ARINC cycle 2108 is now available

Activity

-Fixed crash in autosave in bushtrip missions when the user has a non-ASCII name

Planes

-SR22 performance and fuel consumption has been modified to better match POH -Gyro Drift is now correctly set when Aircraft Systems assistance preset is set to Easy / Medium / Hard

World

-“Offscreen terrain pre caching” graphics settings has been added (Low, Medium, High and Ultra). If set to Ultra, all the offscreen terrain will be cached at full quality which will reduce FPS drops and LOD popping when panning the camera but may impact overall performance -Maximum photogrammetry draw distance has been further increased. As a result, photogrammetry of downtown building areas will be visible from farther away -Cities at night are now more visible on the World map

VR

-The title no longer crashes when quitting the sim in VR -Various tutorial fixes: briefs and debriefs are properly displayed, players can complete all the objectives in VR now

SDK

-Fixed group displaying issue in the scenery editor -Projected Mesh not rendered when moving camera or adding new one in the Scenery editor (we force the loading of LOD 0) -Improved some text rendering for XML gauges -Plane debug screens now correctly calculate and display GPH/gallon per hour fuel consumptions (DebugAircraftEngines & DebugAircraftTracking)

Güncellemenin diğer detayları ise yukarıda :slight_smile:

4 Beğeni

yazayım dedim

2 Beğeni

şurada çok güzel uçuş rotaları var kodiak>cold bay>adak
airbus uçabiliyor :smiley: ya da crj ya da bredok biraderimin 737 max

orbx alaska mesh 24 ağustos’ta çıkacak cumartesi akşamı msfs’de alaska yerine başka bir yer de olabilir zor ve ilgi çekici bir yer lazım

Bu arada DC Designs F-14 Tomcat ile takıldım az önce :confused: çok güzel ama sırıtıyor DCS istiyor insan yine de bu ortamda o uçakla çok gerçekçi oluyor.

Volanta Premium çıkacak yakında ve var olan ücretsiz versiyon güncellenecek.

5 Beğeni

@HasanOfke hocam ben sizi hiç görmedim o gün sanırım offline ayarlıyorsunuz hesabı.

1 Beğeni

hayır değil arada yapıyor bunu maalesef hala düzelmedi

1 Beğeni

air race uçakları geliyor

yeni güncellemenin tanıtım videosu

volocopter geliyor

alman firmasıymış diye kasım ayında çıkacak adamlar helikopter niyetine şimdilik bunu getirdiler böyle böyle işte sDFsf

alman uçağı Junkers JU-52 geliyor September 7th for $14.99
1930 model bir uçak dc-6 gibi diyelim ama güzelmiş

görüyorsunuz ki hakkını veriyorlar helal olsun dfsfdsfdsfsdfdsf :smiley: sdfdsfdsfsd

5 Beğeni

Microsoft Flight Simulator - Almanya, Avusturya ve İsviçre güncellemesinin tanıtım videosu (gamescom 2021)

2 Beğeni

Microsoft Flight Simulator için Alman uçağı Junkers JU-52 duyuruldu

2 Beğeni

Junkers Ju 52/3m takma adı Tante Ju #Ju Teyze ve Iron Annie

1 Beğeni

Microsoft Flight Simulator için ünlü Reno Hava Yarışları genişleme paketi ile rekabetçi multiplayer geliyor! https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-icin-unlu-reno-hava-yarislari-genisleme-paketi-ile-rekabetci-multiplayer-geliyor/

2 Beğeni

Microsoft Flight Simulator ve Alman şirketi Volocopter iş birliği ile eVTOL yani elektrikli dikey kalkış ve iniş yapabilen VoloCity hava taksisi geliyor.
:point_right: https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-volocopter-evtol-hava-taksisi-geliyor/

3 Beğeni

Aha, 2006’da FSX’e getirdikleri redbull air race olayının bir benzeri şimdi de buna geliyor :star_struck:

2006’da Longleat, Tempelhof ve İstanbul vardı. Bu sefer nereler olacak acaba

1 Beğeni

Buraya paylaşıyorum.
Orbx ve Aerosoft bildiğiniz gibi iş ortağı oldu. Şimdi belli ürünler her iki mağazada da listelenmeye başladı.

Örnek Aerosoft’ta olan Orbx ürünleri

https://www.aerosoft.com/en/flight-simulation/preview/

ve Orbx tarafında ise Coming Soon sayfasında Aerosoft ürünlerini görebilirsiniz

ohhh bu iş bana yaradı vallah :smiley: dfsfsdf tek tıkla indirmece CRJ’ye bir de Prepar’da bakayım A330 orijinaldi şimdi diğerlerini de eğer devam edersem orijinal indiririm yeee :d

2 Beğeni
2 Beğeni

iniBuilds CEO’su Ubaid Mussa MSFS ve X-Plane için yeni ve gizli bir airliner uçak projesi üzerinde çalışıyormuş.
A310-MRTT çıkmıştı en son X-Plane 11 için :slight_smile:
We are working very hard on a range of international airports under our iniScene brand for X-Plane and Microsoft Flight Simulator along with our ‘secret project airliner’.

Ne gelir bilmiyorum ama bu adamlar farkındaysanız kargo olaylarına yakın veya büyük spesifik uçaklar geliştiriyor. A380 projeleri vardı ama askıda yeni bir gelişme yok.
Airbus yaptıklarını düşünürsek hep A350 gelir mi? Umarım olur nebileyim. Havalimanı da yapıyorlar elbette.

3 Beğeni
4 Beğeni

Milvizin t-38iyle az ucmadik :smiley:

Asobonunkine ne olacak acaba

2 Beğeni