Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Generic uçağa livery uygulamışlar sadece ve fiyatı 12.5 Euro olarak mı satıyorlar?

Şu eklenti kat ve kat daha iyi , boyutu aşırı fazla yoksa kesinlikle kullanırım bunu , elimde var.

3 Beğeni

Büyük güncelleme çıktı.
40gb indiriyoruz bitince test edicem ondan sonra yayına geçeriz.
FBW A32NX de uyarlandı.

1 Beğeni

5 defa crash to desktop yedikten sonra basladı forumda soylendıgı gıbı sunucuyla alakası yok 50 mb ile iniyor ctd ile karsılasan arkadaslar tekrar deneyin

1 Beğeni

ufak bir karşılaştırma

genelde rtx3090 ile paylaşanları gördüm 747ultra ayarlarda kokpitte 60fps veriyor yani daha doğrusu artık 3090 olan hak ettiğini almaya başlayacak

standart a320 ile 85 fps alan var 60 üstünü göremiyorduk kıvranıyordu resmen şu an gerçekten iyi

bizim hala iniyor ve yavaşladı yoksa inerdi :confused: yayın mayın olmaz yarına kaldı

2 Beğeni

az önce

güncelleme günü

1 Beğeni
1 Beğeni

omg kalkış vs. hep 40 üstü 50 üstü takılıyor kamera kokpitte rahar döndürülüyor fbwnin kendi sıkıntılarını bir kenara bırakırsak öncesine göre çok çok daha rahat
yayında görücez ama ben denedim işte streamlabs obs ile pek fark etmedi

1 Beğeni
1 Beğeni

henüz yüklemedim ama bu eklentiler de başladı
birileri zaten uzun süredir flightsimtoda çeşitli paylaşımlar yapıyor

1 Beğeni

DC-6 can land everywhere :wink:

2 Beğeni

@vanillamango Edirne’ye full manuel denemek gerek :smiley: şu uçağı bir türlü uçuramadık

2 Beğeni

marketplace e bekliyordum ama azonce aldım abi
kendi hype trenimi nasıl yaratabiliyorum sasiriyorum gercekten
buna neden olan youtuba a tesekkurler :yum:
yayın planın varsa katılabılırım kalıbrasyonu yapayım

1 Beğeni

o zaman bence önce sen öğren :smiley: sonra yayında bana anlat

şu an samsun videosunu çektim montajlayacağım yarından itibaren de şu sim update 5 olayına giricem zaten bu videoda girdik rahat rahat performanslı uçtuk

ama artık bu haftadan itibaren malum pmdgnin 737 teaserlarına başlaması gerek!

1 Beğeni
1 Beğeni

lionel resisi özellik videolarından hatırlayabilirsiniz o zaman da onların türkçe çevirilerini aktarmıştık
videoyu izliyorum bizim güncelleme vdieosu ve yayında kritik noktaları anlatırım neden arayüzde glass cockpitte takılmalar yarattığını etkilediğini de anlatıyor

bir cacıktan anlamayanlar da hep sallıyordu :smiley:

1 Beğeni

Sim update 5 videosunu hemen yayınlama şansım yok. Angarya işlerle uğraşıyoruz. Bu akşam canlı yayın yapayım diyorum hem yayında performansı canlı canlı gösteririm. Önce yeni gelen aktivitelere bakar sonra da a32nx ile uçulabilir. Gündem kötü ama napalım. Bugün video çekemeyeceğim için yayına gireyim diyorum.

3 Beğeni

yayın güzeldi eğlendik performans olumlu olunca bu her şeye yansıyor ama keşke o a32nx ile crash yemeseydik :confused:

video muhtemelen şu an işleniyor kapak fotoğrafını yarın değiştiririm

şu an salty 747 0.4.0’a bakıyorum
f15 eklentisi yüklü olsaydı aşağıdaki görüntüde :smiley: onu görecektiniz @vanillamango

yayın pek etkilemiyor desek de bir süre sonra fark ettiriyor ancak öncesine oranla çok daha iyiyiz

Bu arada Simuş Airlines mevzusu PMDG 737, Fenix A320 için yapılabilecek bir şey mevcut eklentilerde değmez. CRJ 1000 için olabilir. :smiley:

2 Beğeni
2 Beğeni

Microsoft Flight Simulator, Xbox Series X|S ve Sim Update 5 Performans Optimizasyonu yayınlandı

1 Beğeni

Husky A-1C çıktı